Filtrowanie

Cena

16 - 287 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Avebio Manufaktura Kosmetyków Naturalnych

Oferuje wysokiej jakości BIO hydrolaty i toniki, czyste masła i oleje roślinne oraz pełną gamę kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Są to kosmetyki wolne od szkodliwych substancji i mogą być stosowane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Avebio to polska marka, która korzystając z wysokiej jakości surowców sprowadzanych z całego świata, tworzy kosmetyki przyjazne nawet bardzo wrażliwej skórze. Oryginalne receptury, najwyższa jakość składników, opakowania przyjazne środowisku, brak szkodliwych substancji, takich jak parabeny, syntetyczne konserwanty i substancje zapachowe, PEG-i i pochodne ropy naftowej – wszystko to czyni Avebio marką kosmetyków naturalnych, której można zaufać.

W ofercie Avebio można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Są to między innymi wyjątkowe BIO hydrolaty i toniki, oleje i masła roślinne, glinki i kremy do twarzy.
Większość kosmetyków Avebio jest oznaczona certyfikatem VIVA!, który jest przyznawany przez Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt. Oznacza to, że składniki wchodzące w skład kosmetyków nie pochodzą od zwierząt i nie były na nich testowane.

Nagrody: Wygładzająca ambrozja do twarzy LIKE A FLOWER otrzymała wyróżnienie przyznane przez magazyn VOGUE w kategorii Beauty Edit October 2015
Certyfikaty: VIVA! Certyfikat przyznawany przez Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt

 


Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń