Filtrowanie

Cena

9 - 46 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  EcLab

Ec Lab to marka naturalnych kosmetyków produkowanych w Rosji przez firmę Grinkosmetiks. Wyróżnia je skład oparty w min. 95% na składnikach roślinnych, bogate i przemyślane receptury oraz piękne opakowania.

Kosmetyki Ec Lab są łagodne dla skóry. Minimum 95% składników zawartych w ich recepturach jest pochodzenia roślinnego i organicznego. Do ich produkcji nie stosuje się SLS-ów, parafiny, parabenów, silikonów i EDTA, a stosowane barwniki i konserwanty są w pełni naturalne i przyjazne skórze.
W bogatej ofercie kosmetyków Ec Lab znajdują się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała: kremy, sera, toniki, mleczka, olejki do ciała i pod prysznic, mydła, kule do kąpieli, dezodoranty, szampony i maski do włosów. Podzielone są na serie, które zawierają kosmetyki stworzone specjalnie dla mężczyzn, niemowląt i dzieci lub do domowych zabiegów SPA.
Przyjemne zapachy, łagodne i skuteczne działanie na skórę, bardzo małe ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych, przystępna cena oraz piękne opakowania kosmetyków Ec Lab to tylko niewielka część ich zalet. Ec Lab to bez wątpienia kosmetyki, które warto mieć w swojej łazience.


Certyfikaty: min. 95% składników pochodzenia roślinnego i organicznego


Kraj produkcji: Rosja

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń