Odstąpienie od umowy i zwrot towarów

W ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tym celu należy:

  • poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży wypełniając ten formularz i wysyłając nam go razem z zakupionym towarem,
  • odesłać towar na podany niżej adres. Zwróć uwagę, aby podać właściwy adres - przyspieszy to procedurę obsługi zwrotu i szybciej otrzymasz pieniądze. Jeżeli odeślesz towar na inny adres (np. adres biura) to pewnie też go dostaniemy ale rozpatrzenie zwrotu może trwać dłużej.
 

Adres do wysyłki zwrotów:
Triny Sp. z o. o.
ul. Oleska 26
42-700 Lubliniec

Po otrzymaniu zwracanych towarów dokonamy zwrotu kosztów na konto bankowe. Zwracamy koszt towarów oraz koszt ich dostawy (wg. najtańszej dostępnej opcji). Zwracający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania zwracanych produktów do nas).

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone a sam produkt nie może być używany - zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Reklamacje

Jeżeli otrzymany towar nie spełnia Gwarancji TRINY.PL, został uszkodzony w transporcie lub z jakiegokolwiek innego powodu chcą go Państwo reklamować prosimy o kontakt jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki.


został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń