Wstecz
Miska do maseczek - Okrągła

By Triny Miska do maseczek - Okrągła

52,39 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 261 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 261 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,35 zł.

Opis

Miska do maseczek - Okrągła

W kolorze jasnozielonym i z widocznym odciśniętym naturalnym liściem. Z ceramiczną szpatułką w komplecie. Niezbędna w domowym SPA.

Zestaw składający się z miseczki oraz szpatułki do rozrabiania i nakładania glinek, masek algowych i innych preparatów kosmetycznych. Całość została wykonana z gliny i pokryta kolorowym szkliwem. Na powierzchni misy widoczny jest odcisk naturalnego liścia. Jest to doskonałe akcesorium do przygotowywania domowych glinek, a także profesjonalnych maseczek w gabinetach urody. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwo nawiązującemu do natury będzie ciekawą dekoracją w łazience czy w SPA.

Oferowana miseczka jest wykonana specjalnie dla naszego sklepu, na wyłączność. Jest ręcznie formowana, co sprawia, że jest unikalna i ma swój indywidualny charakter. Ceramika jest dwukrotnie wypalana w piecu ceramicznym.

Zalety:

  • unikalne wzornictwo
  • ceramika ręcznie formowana
  • szkliwiona
  • dwukrotnie wypalana w piecu ceramicznym
  • higieniczna: łatwa do utrzymania w czystości
  • ekskluzywna: produkowana na wyłączność dla Triny

Uwaga:

Zakupiony przedmiot może nieznacznie różnić się od odpowiednika widocznego na zdjęciu. Jest to wynik ręcznej produkcji. Ponadto mogą wystąpić różnice w rzeczywistym kolorze, co wynika z indywidualnych ustawień monitora.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Kraj producenta:Polska
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń