Wstecz
Czekolada różowa - Ruby z gorzką czekoladą, 85g

M.Pelczar Chocolatier Czekolada różowa - Ruby z gorzką czekoladą, 85g

20,90 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 104 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 104 co daje Ci rabat na następne zamówienie 0,94 zł.

Opis

Czekolada różowa - Ruby z gorzką czekoladą, 85g

Czekolada różowa - Ruby z gorzką czekoladą M.Pelczar Chocolatier niezwykle artystyczna gra - połączenie koloru i smaku w zderzeniu dwóch odsłon świata czekolady - świeżej Ruby i klasycznej gorzkiej.

Różowa czekolada powstaje z różowych, fioletowych, purpurowych i czerwonych nasion kakaowca z Wybrzeża Kości Słoniowej. Nazywa się ją czwartym rodzajem czekolady, ale odkryta została bardzo niedawno, bo w 2018 roku, aż 80 lat po ostatniej z zaprezentowanych - białej wersji. Różowa czekolada jest świeżym, prawie owocowym kontrastem do ciemnej, ponieważ ziarna, z których jest wytwarzana, nie nabierają gorzkości w procesie fermentacji. W jej przypadku całkowicie się go pomija lub ogranicza do minimum, aby zachować unikalnie różowy kolor.

Połączenie szybko rozpływającej się w ustach różowej czekolady z twardszą i mocniejszą gorzką, daje spektakularne wrażenia na podniebieniu. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia wśród eksplozji naturalnych aromatów, nut smakowych i kontrastu. Możesz również podarować ją komuś bliskiemu, kto jest dla Ciebie równie wyjątkowy i nieoczywisty jak połączenie czekolady Ruby z gorzką.

Zalety

  • wyjątkowa kompozycja smaku
  • niezwykły i apetyczny wygląd
  • bogaty aromat czekolady
  • najnowsze odkrycie świata czekolady
  • bez dodatków barwników i aromatów

 

Dokładamy wszelkich starań aby produkt dotarł do Ciebie w całości. Niestety ze względu na jego charakterystykę nie zawsze mamy wpływ na to czy nie pęknie w transporcie, w szczególności gdy wraz z nim zamawiasz cięższe produkty (np. chemię domową). W związku z tym ten produkt nie podlega reklamacji z tytułu uszkodzenia w transporcie. Prosimy o wyrozumiałość.

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:podany na opakowaniu, 9 miesięcy od daty produkcji
Waga:85g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń