Lista produktów  Jadwiga Kosmetyki

 

Początki Jadwiga Kosmetyki sięgają 1967 roku! Marka oferuje świetne kosmetyki naturalne w przystępnych cenach: kremy, pudry i wiele więcej.

Założycielką marki JADWIGA jest Jadwiga Użyczyn Marszewska. W prowadzonym przez siebie gabinecie kosmetycznym pani Jadwiga tworzyła pierwsze, ręcznie robione kosmetyki, w oparciu o naturalne składniki i stosowała je do oferowanych pacjentom zabiegów. Jej produkty szybko zyskały uznanie i stały się popularne, a pierwszą linią opatentowanych kosmetyków były produkty przeznaczone do złuszczającej pielęgnacji skóry. Laboratorium, w którym zaczęto produkować kosmetyki marki JADWIGA powstało w 1992 roku.

W ofercie marki znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Są przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju skóry i w każdym wieku. Mają krótkie i zawierające naturalne składniki składy. Do najpopularniejszych produktów zalicza się papkę do cery trądzikowej, naturalny puder z linii Saipan, serum kolagenowe, peeling enzymatyczny z granulkami wosku jojoba i peeling ziołowy.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń