Cena

36 - 42 zł

Lista produktów  Absolute Organic

 

Izraelskie kosmetyki organiczne Absolut Organic, dzięki którym zadbasz o twarz, ciało i włosy. Ciesz się ich naturalnym składem i zapachem.

Kosmetyki marki Absolute Organic produkowane są przez izraelską firmę B.4.U. (Be For You). Są to doskonałej jakości kosmetyki organiczne, których składy w 60-90% są oparte na składnikach roślinnych i pochodzenia naturalnego. Jednym z kluczowych składników wykorzystywanych do ich produkcji jest miąższ z aloesu. W składach kosmetyków Absolute Organic można znaleźć też organiczne oleje roślinne, ekstrakty z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich oraz aktywne składniki o działaniu przeciwzmarszczkowym i redukujące oznaki stresu antyoksydacyjnego.


Oferta marki Absolute Organic to głównie kosmetyki do pielęgnacji twarzy: kremy na dzień i na noc, serum ochronne, krem i serum pod oczy, tonik i żel oczyszczający. Pozostałe produkty marki to krem do rąk, scrub i masło do ciała.


Wszystkie kosmetyki Absolute Organic posiadają certyfikat Ecocert i są pozbawione szkodliwych składników. Mają naturalny zapach i nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń