Plantea: produkty i opinie

 

Drogocenne oleje, unikalne receptury, 100% naturalności, a zwłaszcza ultradelikatność - to wszystko znajdziesz w polskich kosmetykach Plantea!

Kosmetyki Plantea tworzone są w Laboratorium Kosmetyków Patrycja Korzec. Oprócz starannie dobranych formuł możesz liczyć tu na tylko takie składniki i surowce, których skuteczność została udowodniona i które powszechnie stosowane są w kosmetologii, są przy tym naturalne i przyjazne dla skóry. A to oznacza jedno: super efekty pielęgnacyjne i zawsze piękna i gładka skóra!

Drogocenne oleje na wyciągnięcie ręki

O wyjątkowości takich olejów jak makadamia, winogronowy czy kokosowy na pewno nie trzeba Cię przekonywać. Są to lekkie oleje, doskonale absorbowane przez skórę, wpływające na jej odnowę. Plantea w swoich recepturach nie opiera się tylko na jednym oleju, ale łączy je synergicznie, by uzyskać jak najbardziej zadowalające efekty. W takich kosmetykach jak olejek do ciała czy peeling do twarzy znajdziesz więc olej ryżowy działający przeciwzapalnie i rozjaśniająco, olej bawełniany ochraniający płaszcz lipidowy skóry, olej brzoskwiniowy o właściwościach oczyszczających i tonizujących oraz olej szafranowy, zwany złotem wśród olejów, który wspaniale nawilża i wspiera regenerację skóry.

Każdy typ skóry i zawsze ta sama super pielęgnacja

W ofercie marki Plantea znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji całego ciała – do mycia twarzy i oczyszczania ciała jak peeling czy żele, nie brakuje również technologii oil-gel zastosowanej między innymi w galaretce do masażu czy żelowatym masełku do ust. Zaletą kosmetyków Pantea jest to, że są odpowiednie do każdego rodzaju skóry, niezależnie więc czy masz skórę problematyczną, dojrzała, suchą czy wiotką, przy regularnym ich stosowaniu możesz spodziewać się takich rezultatów jak poprawa nawilżenia i jędrności skóry. W skrócie: będzie tak piękna i zadbana, że nie przestaniesz jej dotykać!

Wszystkie kosmetyki są w 100% naturalne, zamknięte w specjalnym opakowaniach (ze szkła bądź plastiku), które chronią przed promieniowaniem UV, co zapewnia trwałość koloru i samego produktu.

Dla intensywnej nawilżonej skóry

W kosmetykach Plantea nie brakuje również składników, których działanie silnie nawilżające zostało potwierdzone, między innymi poprzez badania in-vivo. Wystarczy wspomnieć o docenianym Sodium Hyaluronate, czyli hialuronian sodu, który przenika w głąb skóry i chroni przed odparowaniem wody. Długotrwałe nawilżenie zapewnia Saccharide Isomerate, czyli izomerat sacharydowy – substancja 100% naturalna, pozyskiwana z roślin, zgodna ze standardami COSMOS ECOCERT. Pozyskiwany jest w procesie izomeryzacji D-glukozy roślinnej, a w testach in-vivo udowodniono, że wpływa korzystnie na poprawę wyglądu skóry, zapewnia długotrwałe nawodnienie oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Znajdziesz go między innymi w serum nawilżającym Plantea.

Witaminy zamknięte w liposomach dla większej skuteczności

Plantea doskonale wie, jak zwiększyć absorpcję witamin przez skórę – wystarczy zamknąć je w liposomach! To swego rodzaju pomocnicze struktury ułatwiające transport, to jest przenikają przez naturalną barierę i zostają uwolnione w głębszych warstwach skóry. Sprawia to, że docierają dokładnie tam, gdzie mają dotrzeć, co daje wymierne efekty pielęgnacyjne! W ten sposób transportowane są witaminy: A, B3, B5, C i E, które są niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania skóry. To właśnie te witaminy wspomagają walkę z upływającym czasem i wolnymi rodnikami, dzięki czemu Twoja skóra dłużej zachowuje jędrność i młodość.

Kreowanie doskonałości w pielęgnacji

Za marką Plantea stoi Patrycja, nazywana sercem i duszą firmy, która jest inżynierem chemii. Zafascynowana kreowaniem i nowoczesnymi formułami ze składników naturalnych tworzy prawdziwe pielęgnacyjne arcydzieła! Praktykę zdobywała już na wczesnym etapie studiów, kiedy to poznała moc surowców naturalnych i zaczęła tworzyć z nich kosmetyki, wspierając to teorią naukową. To właśnie jej zaangażowanie sprawiło, że polskie kosmetyki Plantea wyróżniają się doskonałym działaniem oraz wysoką skutecznością, która wpisuje się w ideę slow and natural beauty.

Patrycję wspiera Kuba, mający prawie 20 lat doświadczenia w handlu surowcami kosmetycznymi. Ich wspólna praca i zaangażowanie przekładają się na to, że polska marka kosmetyczna Plantea trafia do coraz większej liczby klientek nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Teraz mogą pojawić się i na Twojej skórze – zapraszamy na zakupy w Triny!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń