Kategorie

Marka

Kraj producenta

Akcesoria do pielęgnacji twarzy

Akcesoria do pielęgnacji twarzy

Skóra twarzy to najbardziej wymagające miejsce, jeśli chodzi o pielęgnację. Niezwykle łatwo o szybkie zanieczyszczenie cery i przykre niespodzianki na twarzy. Jest to przy tym skóra wyjątkowo delikatna, dlatego wymaga szczególnego obchodzenia się z nią. Jednocześnie nawet najlepsze kosmetyki mogą nie wystarczyć, abyś mogła zachować wyjątkową czystość i dobry wygląd skóry. Czego więc potrzebujesz do pielęgnacji i czyszczenia twarzy? Pomocne są wszelkiego rodzaju akcesoria do pielęgnacji twarzy – gąbeczki, ściereczki czy rollery. Wybierając te najlepsze, możesz mieć pewność, że Twoja skóra odwdzięczy Ci się dobrym wyglądem. Dlatego w ofercie Triny.pl znajdziesz produkty do twarzy tylko od sprawdzonych producentów! Wybierz coś z naszych propozycji, a stworzysz swój idealny zestaw do pielęgnacji twarzy.

Sprzęt do oczyszczania twarzy

Wśród produktów do twarzy przeważają przede wszystkim akcesoria do jej oczyszczania. W naszym sklepie wybór jest naprawdę spory! Dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przede wszystkim, potrzebna może być Ci gąbka do mycia twarzy. Szczególnie popularnością cieszą się naturalne gąbki konjac, które nawet bez dodatkowych kosmetyków, świetnie radzą sobie z oczyszczaniem twarzy. Możesz też sięgnąć po klasyczne gąbeczki celulozowe o wygodnym, okrągłym kształcie. Inną możliwością jest myjka do twarzy – na przykład w postaci ściereczki z mikfrofibry. Nadaje się ona do używania zarówno na mokro, jak i też na sucho. Mokrą ściereczką zmyjesz makijaż, maseczki czy po prostu oczyścisz dokładnie skórę. Z kolei sucha myjka posłuży Ci jako ręczniczek. Jeśli szukasz czegoś skutecznego, a przy tym wyjątkowo delikatnego, wypróbuj ściereczkę z muślinu. Jest niezwykle przyjemna i miła dla skóry, a przy tym nieźle radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. A gdy zależy Ci na wyjątkowo mocnym oczyszczaniu i jednoczesnym peelingu, najlepsza będzie dla Ciebie szczoteczka do twarzy. Do peelingu świetnie nadaje się również kamień peelingujący, wykonany z naturalnej gliny. Z jego pomocą złuszczysz martwy naskórek i dokładnie oczyścisz pory skóry.

Dodatki do demakijażu

Do demakijażu możesz potrzebować również dodatkowych produktów. Jeśli najczęściej używasz jednorazowych płatków czy waty, szczególnie polecamy Ci te wykonane z organicznej bawełny. Możesz również zdecydować się na rękawice do demakijażu. Ta nie tylko świetnie radzi sobie z resztkami kosmetyków, ale nadaje się do wielokrotnego użycia. Czasami jednak potrzebujesz czegoś naprawdę szybkiego i łatwego w użyciu! W takich sytuacjach najlepiej mieć zawsze pod ręką jednorazowe chusteczki do demakijażu. Są one nasączone substancjami myjącymi i pielęgnującymi, przez co wystarczy przetrzeć nimi twarz, aby dokładnie usunąć makijaż. Idealnie sprawdzają się podczas podróży!

Masaż skóry twarzy

Czy jest coś jeszcze, co możesz podarować swojej skórz