Kategorie

Pachnące kwiaty i płatki do kąpieli

Chcesz się we własnej łazience poczuć jak w luksusowym SPA? Marzysz o długiej i relaksującej kąpieli w płatkach kwiatów i przy blasku świec jak bohaterki romantycznych filmów? To nic trudnego! Zastosuj pachnące konfetti i delikatne płatki do kąpieli, które wypełnią Twoją wannę cudownym aromatem kwiatów i przy okazji zadbają o pielęgnację Twojej skóry!

Zanurz się w wannie pełnej kwiatów!

Aromatyczna kąpiel w wannie wypełnionej płatkami kwiatów nie jest zarezerwowana wyłącznie dla bohaterek filmów i gości ekskluzywnych salonów SPA. Dokładnie taką samą przyjemną kąpiel możesz sobie zafundować we własnej łazience. Pomogą Ci w tym dostępne w naszym sklepie płatki mydlane, czyli delikatne cząstki mydła, które wyglądają jak najprawdziwsze płatki kwiatów. Płatki dostępne są w różnych kolorach i mają przepiękny zapach – wystarczy je wrzucić do wanny wypełnionej ciepłą wodą, by unosząc się na jej powierzchni, stworzyły bajeczny kwiatowy dywan. Zanurzenie się wśród tych delikatnych płatków sprawi Ci niesamowitą przyjemność i przeniesie na chwilę do bajecznego świata luksusu.

Kwiaty mydlane do dekoracji i pielęgnacji

Oprócz wyjątkowych walorów dekoracyjnych płatki mydlane służą również do pielęgnacji ciała. Podczas kąpieli możesz je użyć jak zwykłego mydła do mycia skóry. Jeśli wolisz inne kosmetyki, unoszące się w wodzie delikatne kwiaty mydlane nie będą z nimi konkurować – po prostu zaczną się powoli same rozpuszczać, nadając wodzie i całemu pomieszczeniu łazienki cudowny aromat. Płatki mydlane proponujemy Ci w przepięknych zestawach i opakowaniach, dlatego możesz je trzymać na wierzchu w łazience jako oryginalny element dekoracyjny. To również świetny pomysł na prezent nie tylko dla mamy lub przyjaciółki – powinni o nim pomyśleć panowie, którzy chcą swoim partnerkom zrobić romantyczną niespodziankę na Walentynki lub urodziny.

Pachnąca kąpiel w wannie udekorowanej kolorowymi i lekkimi jak piórko płatkami mydlanymi to czysta przyjemność ze szczyptą luksusu, która może być relaksującym zwieńczeniem pracowitego tygodnia. Wystarczy, że dodatkowo zapalisz świece zapachowe, a poczujesz się we własnej łazience jak w eleganckim SPA!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń