Kategorie

Wyczyść filtr

BlondHairCare poleca – Kosmetyki naturalne do włosów

Zebraliśmy w jednym miejscu kosmetyki naturalne polecane na blogu BlondHairCare i książkę blogerki. Sprawdź opinie użytkowniczek i zobacz, które produkty będą najlepsze dla Twoich włosów!

Zadbaj o włosy naturalnie i skutecznie z BlondHairCare!

Autorką i właścicielką bloga Blondhaircare.com jest Natalia Pawłowska. Od 2011 na swojej stronie dzieli się z czytelniczkami wiedzą na temat prawidłowej pielęgnacji włosów. Opowiada też o wszystkim, co pozwoliło jej odzyskać dobrą kondycję i zdrowy wygląd pasm. Czerpiąc ze swojego doświadczenia, podpowiada sprawdzone zabiegi, poleca wypróbowane przez siebie kosmetyki i kuracje, motywuje też kobiety do tego, by nie poddawały się w walce o piękne włosy. Autorka BlondHairCare pisze również o podróżach, urodzie i zdrowym stylu życia, łącząc swoje pasje z możliwością służenia radą.

Gdy blogerka zaczynała dbać o swoje włosy, musiała zmierzyć się z takimi problemami, jak plątanie się, puszenie i elektryzowanie kosmyków. Pasma były w bardzo złym stanie. Natalia z BlondHairCare postanowiła więc je odratować. Na swoim blogu przybliża drogę, jaką przebyła od włosów zniszczonych, matowych, łamliwych, z rozdwojonymi końcówkami, do pięknych, lśniących, zdrowych i mocnych. Taki efekt jest również w Twoim zasięgu. Natalia już osiągnęła swój cel – teraz pora na Ciebie!

Wypróbuj kosmetyki polecane przez autorkę Blondhaircare! Skorzystaj z jej porad i doświadczeń! Sprawdź, co warto zmienić w codziennej pielęgnacji, by przywrócić włosom zachwycający wygląd!

Możesz mieć włosy jak Natalia z BlondHairCare, czyli:

  • błyszczące
  • uniesione u nasady
  • śliskie
  • nawilżone
  • gładkie
  • miękkie
  • zachowujące świeżość nawet przez 4 dni
  • mocne i bez rozdwojonych końcówek
  • wolne od problemu elektryzowania się.

Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych – poradnikowy must-have!

Jesteś posiadaczką suchych włosów, zniszczonych przez rozmaite zabiegi fryzjerskie? Chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo o nie zadbać? Książka Natalii Pawłowskiej z bloga BlondHairCare będzie dla Ciebie znakomitym przewodnikiem po świecie pielęgnacji włosów przesuszonych, porowatych i uszkodzonych!

Poradnik dostarczy Ci solidną dawkę wiedzy na temat wypróbowanych przez autorkę kosmetyków i zabiegów. Książka zawiera najważniejsze informacje o włosach – ich budowie, rodzajach, porowatości i typach uszkodzeń. Porady w niej zawarte opierają się na własnych doświadczeniach autorki, szukającej sposobów na to, jak najskuteczniej pielęgnować włosy o szczególnych potrzebach.

Wypróbuj sprawdzone rozwiązania – przetestuj kosmetyki polecane przez Natalię Pawłowską z bloga BlondHairCare! Wszystkie rekomendowane produkty zgromadziliśmy w jednym miejscu, żeby ułatwić Ci ich znalezienie. Jeżeli natomiast szukasz porad na temat prawidłowej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, zamów książkę blogerki – zbiór ogromnej wiedzy i praktycznych wskazówek dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się pięknymi, odżywionymi kosmykami i fryzurą o zwiększonej objętości.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń