Lista produktów  Planeta Organica - Morze Martwe

 

Martwe Morze to bogactwo naturalnego błota i soli, które poprawiają kondycję skóry i włosów. Pielęgnacja jak z profesjonalnego salonu!

Tworząc serię Morze Martwe, Planeta Organica postawiła na bogactwo naturalnego błota i soli pochodzących z Morza Martwego. Są one uznawane za prawdziwą skarbnicę minerałów, które mają wyjątkowy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ludzkiej skóry i ładny wygląd włosów. Stymulują ciało do regeneracji, poprawiają kondycję włosów i odświeżają oraz tonizują skórę twarzy.

Planeta Organica Morze Martwe (Dead Sea Naturals) to kosmetyki oparte na certyfikowanych składnikach organicznych. Są łagodne dla skóry, mogą być stosowane niemal do każdego rodzaju cery, skóry i włosów. Mają działanie łagodzące i wzmacniające, służą też poprawie jędrności skóry, wspomagają zabiegi wyszczuplające i korygujące kształt sylwetki. Doskonale sprawdzają się w walce z cellulitem.

Kosmetyki z serii Morze Martwe nie zawierają SLS-ów, olejów mineralnych, parabenów, silikonów, składników modyfikowanych genetycznie i testowanych na zwierzętach. Stosowane do ich produkcji surowce są certyfikowane m.in. przez Ecocert i ICEA, a cała seria uzyskała certyfikat koszerności.

Certyfikaty: Ecocert, ICEA, Certyfikat koszerności

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń