Cena

8 - 23 zł

Lista produktów  Baikal Herbals

 

Naturalne kosmetyki Baikal Herbals: kremy, olejki, szampony, odżywki. Zadbaj o swoje naturalne piękno i sięgnij po produkty bez SLS i PEG.

Kosmetyki Baikal Herbals nie zawierają szkodliwych dla skóry składników, takich jak SLS, SLES, parabeny i PEG-i. Ich skład niemal w całości tworzą ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół. Pełnią one w kosmetykach aktywną rolę, pomagając zapobiegać lub nawet wyeliminować wiele problemów takich jak łupież, suchość lub przetłuszczanie skóry, zmarszczki, itd.

W skład linii Baikal Herbals wchodzą szampony, odżywki i oleje do włosów, kremy, sera i toniki do twarzy. Receptury kosmetyków stworzone z certyfikowanych ziół baikalskich mają za zadanie nawilżać, regenerować, odżywiać i wpływać na poprawę wyglądu skóry i włosów.

Kosmetyki Baikal Herbals są przyjazne ludzkiej skórze i stworzone z myślą o pielęgnacji osób żyjących w klimacie kontynentalnym. Wszystkie składniki są certyfikowane, a kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Konserwanty używane do produkcji kosmetyków z serii Baikal Herbals zostały uznane za bezpieczne i dopuszczone do stosowania przez rosyjskie Ministerstwo Zdrowia.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Rosja

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń
truck