Kosmetyki Natura Siberica GZEL: produkty i opinie

 

Przekonaj, jak skuteczne i delikatne są kosmetyki Natura Siberica GZEL na olejach organicznych i ekstraktach z syberyjskich jagód.

Receptury kosmetyków z serii GZEL oparte są na ekstraktach z królewskich jagód - malinie moroszce, jeżynie, rokitniku i żurawinie rosnących na dziewiczych terenach dalekiej Syberii.

Pielęgnacyjne właściwości królewskich jagód wykorzystywane były przez mieszkańców Syberii od stuleci. Natura Siberica postanowiła odświeżyć tradycyjne receptury i połączyć je z nowoczesnymi osiągnięciami kosmetologii. W efekcie powstawała limitowana seria GZEL, czyli kosmetyki, które zapewniają skórze i włosom doskonałe nawilżenie, regenerację i ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Dostarczają cennych witamin i minerałów, niezbędnych do pięknego i zdrowego wyglądu skóry i włosów. Są przy tym łagodne i bezpieczne dla skóry, bo w ich składzie nie ma szkodliwych składników, takich jak SLS-y, parabeny, parafina i PEG-i.

Natura Siberica GZEL to kosmetyki zawierające certyfikowane i organiczne składniki z upraw ekologicznych. Mogą być stosowane do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów i skóry. Wyróżniają się pięknymi opakowaniami inspirowanymi sztuką wyrabiania ceramiki w rosyjskiej miejscowości Gżel

Certyfikaty: składniki z rolnictwa ekologicznego

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń