Kategorie
Dabur pasta do zębów
Ziołowe pasty Dabur Herbal zawierają wyłącznie wyciągi z ziół i roślin, są bez fluoru, sztucznych barwników i konserwantów. Wypróbuj je już teraz!
Czytaj więcejCzytaj mniejNaturalne pasty do zębów bez fluoru stały się dzisiaj bardzo modne w krajach zachodnich, ponieważ okazało się, że dostarczany w nadmiarze do organizmu fluor może się odkładać w kościach zwiększając ich łamliwość, uszkadzać nerki, a nawet przyczyniać się do rozwoju depresji. Niektórzy specjaliści twierdzą, że pasty z fluorem wcale nie działają na zęby tak pozytywnie, jak uważano dotychczas – nadmierne fluoryzowanie zębów może przyczynić się do powstawania na nich przebarwień wyjątkowo podatnych na zmiany próchnicze. Wobec takich opinii trudno się dziwić, że zapanował boom na naturalne pasty do zębów bez sztucznych dodatków. Ziołowe pasty Dabur Herbal doskonale trafiają w te potrzeby, ponieważ zawierają wyłącznie wyciągi z ziół i roślin, są bez fluoru, sztucznych barwników i konserwantów.
Moc ajurwedyjskich ziół w higienie jamy ustnej
Ziołowe kompozycje ajurwedyjskie, z których słyną produkty Dabur okazują się bardzo skuteczne w codziennej pielęgnacji zębów i profilaktyce próchnicy. Przykładowo pasta Neem w zielonym opakowaniu zawiera m.in. bertram lekarski i akację arabską działające przeciwzapalnie, imuspos elengi o działaniu przeciwpróchniczym oraz wyciągi z drzewa neem (miodli indyjskiej), które działa nie tylko antybakteryjnie, ale także skutecznie usuwa nalot i przebarwienia z zębów. Tylko dzięki tym ziołom i ekstraktom roślinnym, bez żadnych chemicznych dodatków pasta Dabur wybiela zęby, zapobiega próchnicy, usuwa kamień oraz dba o świeży oddech. Czy wypróbujesz ją w swojej łazience?
Pasty do zębów Dabur dostępne są w kilku wariantach do wyboru. W ofercie znalazła się pasta z bazylią dla osób z paradontozą, pasta antybakteryjna z goździkiem, pasta z rzadką afrykańską rośliną Miswak, czy pasty Red o specjalnej kompozycji kilkunastu ajurwedyjskich ziół. Warto dodać, że wszystkie pasty Dabur powstały w oparciu o ajurwedyjskie receptury, ale ich skuteczność została sprawdzona przez przedstawicieli współczesnej stomatologii.
Ta kategoria jest pusta