Szczoteczki ECOBAMBOO: produkty i opinie

 

ECOBAMBOO to polska firma zajmująca się dystrybucją ekologicznych bambusowych szczoteczek do zębów wyprodukowanych z Moso Bamboo czyli bambusa, którym nie żywią się pandy oraz włosia wolnego od Bisfenolu A.

ECOBAMBOO to polska firma zajmująca się dystrybucją ekologicznych bambusowych szczoteczek do zębów, natomiast produkowane są w Australii. Rękojeść szczoteczki jest wykonana z bambusa, a włosie szczoteczki zostało zweryfikowane, jako włosie typu BPA FREE - włosie wolne od Bisfenolu A, substancji szkodliwej, którą zawierają niektóre szczoteczki plastikowe.
Każdy może wybrać szczoteczkę dla siebie, ponieważ są 3 rodzaje włosia: miękkie, średnie i twarde. Bambus, z którego produkowane są szczoteczki to tzw. Moso Bamboo, którym nie żywią się pandy, lecz bambus pozyskiwany jest z prywatnych hodowli. Bambus jest naturalnym surowcem, wysokiej, jakości, wytrzymały, emituje korzystne jony ujemne, które hamują rozwój bakterii w jamie ustnej.
Kartonowe opakowanie szczoteczki jest przyjazne dla środowiska, ponieważ jest biodegradowalne (opakowania zrobione z włókna roślinnego tzw. skrobi kukurydzianej).
Oferta firmy Ecobamboo stale się poszerza. Oprócz ekologicznych szczoteczek do zębów można już kupić ekologiczne patyczki do uszu oraz słomki do napojów.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj pochodzenia: Australia

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń