Filtrowanie

Cena

9 - 15 zł

Lista produktów  Nivelazione

Seria kosmetyków do stóp Nivelazione łączy w sobie skuteczność naturalnych składników roślinnych z najnowszymi osiągnięciami nowoczesnej dermatologii i kosmetologii.

Nivelazione to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry stóp opracowana w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona.


Receptury kosmetyków, które mają za zadanie wspierać codzienną pielęgnację skóry stóp, chronić przed nadmierną potliwością i neutralizować działanie bakterii i grzybów odpowiedzialnych za stany zapalne skóry, są wynikiem połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji specjalistów z dziedziny kosmetologii i dermatologii. Łączą w sobie skuteczność naturalnych składników, takich jak ałun, wyciąg z szałwii lekarskiej i krwawnika z najnowszymi osiągnięciami w walce z problemami i dolegliwościami skóry stóp.


Kosmetyki z serii Nivelazione doskonale sprawdzają się w pielęgnacji stóp o nadmiernej potliwości, w profilaktyce przeciwgrzybicznej oraz pielęgnacji popękanych, zniszczonych i przesuszonych stóp, a także ociężałych i zmęczonych nóg. Codzienna pielęgnacja stóp kosmetykami Nivelazione zapewnia im piękny, zadbany i zdrowy wygląd.  


Kraj produkcji: Polska
Nagrody:
- PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2015 – srebro dla serii Nivelazione
- BEST BEAUTY BUYS 2015 – Chłodzący spray na zmęczone nogi i piekące stopy

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń