Kosmetyki do stóp Nivelazione: produkty i opinie

 

Kosmetyki Nivelazione, dzięki którym Twoje stopy będą gładkie i piękne. Walczą z potem, bakteriami i grzybami. Tylko składniki roślinne.

Nivelazione to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry stóp opracowana w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona.

Receptury kosmetyków, które mają za zadanie wspierać codzienną pielęgnację skóry stóp, chronić przed nadmierną potliwością i neutralizować działanie bakterii i grzybów odpowiedzialnych za stany zapalne skóry, są wynikiem połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji specjalistów z dziedziny kosmetologii i dermatologii. Łączą w sobie skuteczność naturalnych składników, takich jak ałun, wyciąg z szałwii lekarskiej i krwawnika z najnowszymi osiągnięciami w walce z problemami i dolegliwościami skóry stóp.

Kosmetyki z serii Nivelazione doskonale sprawdzają się w pielęgnacji stóp o nadmiernej potliwości, w profilaktyce przeciwgrzybicznej oraz pielęgnacji popękanych, zniszczonych i przesuszonych stóp, a także ociężałych i zmęczonych nóg. Codzienna pielęgnacja stóp kosmetykami Nivelazione zapewnia im piękny, zadbany i zdrowy wygląd.

Kraj produkcji: Polska
Nagrody:
- PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2015 – srebro dla serii Nivelazione
- BEST BEAUTY BUYS 2015 – Chłodzący spray na zmęczone nogi i piekące stopy

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń