Wstecz
Zioła w proszku - Kapoor Kachli, 100 g

Erbe di Janas Zioła w proszku - Kapoor Kachli, 100 g

31,44 zł
Dodaję...
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 157 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 157 co daje Ci rabat na następne zamówienie 1,41 zł.

Opis

Zioła w proszku - Kapoor Kachli, 100 g

Zioło o intensywnym przyjemnym aromacie stosowane jako dodatek zapachowy do henny, do mieszanek myjących i kondycjonujący.

Mieszanki ziołowe do mycia skóry i włosów oparte na saponinach z Shikakai i Arithy - Reethy (a zwłaszcza tego drugiego zwanego orzechami piorącymi) dokładnie oczyszczają włosy. Dodatek Kapoor Kachli kondycjonuje, zwiększa objętość i grubość włosów, ale też pozytywnie oddziałuje na skórę głowy, stymulując wzrost.

Aby nałożyć maskę na włosy, zmieszaj proszek z ciepłą wodą i odstaw na 20 minut pod przykryciem. Wmasuj okrężnymi ruchami i zostaw na 20-50 minut, spłucz czystą wodą. Włosy stają się bardziej błyszczące, gęstsze i pięknie pachną.

Działanie:
nadaje ładnego zapachu hennie
kondycjonuje i wzmacnia
zwiększa objętość

Zalety:
100% Kapoor Kachli / Hedychium spicatum
odpowiednia do każdego typu skóry
podwójne opakowanie próżniow


Sposób użycia:

Wymieszaj potrzebną ilość produktu z gorącą wodą. Dodaj opcjonalnie inne zioła. Przykryj otrzymaną masę i pozostaw na 20 min. Następnie nałóż ją na suche lub zwilżone włosy. Masuj skórę głowy okrężnymi ruchami. Odczekaj 20-50 min. Spłucz sporą ilością wody z dodatkiem lekkiego lub rozcieńczonego szamponu.
Finalne płukanie wodą z octem lub wodą z sokiem z cytryny przyczyni się do utrzymania lśniących i miękkich włosów na dłużej.

Skład INCI:

Hedychium spicatum

Pokaż cały opis

Cechy

Włosy:suche i łamliwe, cienkie i słabe, dla wszystkich typów, bez objętości
Termin ważności:podany na opakowaniu
Waga:100 g
Kraj producenta:Włochy
Opakowanie:papier
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń