Odstąpienie od umowy i zwrot towarów

W ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki istnieje możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tym celu należy:

  • poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży wypełniając ten formularz i wysyłając nam go razem z zakupionym towarem,
  • odesłać towar na podany niżej adres. Zwróć uwagę, aby podać właściwy adres - przyspieszy to procedurę obsługi zwrotu i szybciej otrzymasz pieniądze. Jeżeli odeślesz towar na inny adres (np. adres biura) to pewnie też go dostaniemy ale rozpatrzenie zwrotu może trwać dłużej.

 

Po otrzymaniu zwracanych towarów dokonamy zwrotu kosztów na konto bankowe. Zwracamy koszt towarów oraz koszt ich dostawy (wg. najtańszej dostępnej opcji) o ile klient koszt dostawy poniósł w momencie zakupu. Zwracający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania zwracanych produktów do nas). W przypadku, gdy w momencie zakupu klient skorzystał z darmowej dostawy - zwrot będzie tylko za równowartość zwracanych produktów.

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone a sam produkt nie może być używany - zgodnie z ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Pamiętaj dobrze zabezpieczyć produkty na czas transportu by nie uległy zniszczeniu.

Reklamacje

Jeżeli otrzymany towar nie spełnia Gwarancji TRINY.PL, został uszkodzony w transporcie lub z jakiegokolwiek innego powodu chcesz go zareklamować prosimy o kontakt jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego w wersji online.

Jeżeli reklamacja dotyczy zniszczonej przesyłki lub zniszczonego produktu to do maila reklamacyjnego prosimy o załączenie protokołu szkody z przewoźnikiem oraz dokumentacji fotograficznej, która prezentuje zniszczenie. Prosimy o zdjęcia zarówno uszkodzonego produktu jak i kartonu z zewnątrz (jak prezentowała się paczka w momencie dostarczenia przez przewoźnika).

W przypadku, gdy zajdzie konieczność odesłania produktu do nas to wypełnij formularz reklamacyjny w wersji papierowej i załącz go do przesyłki.

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji:

Triny Sp. z o. o.
ul. Oleska 26
42-700 Lubliniec


został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń