Gwarancja dostawy przed Świętami*

Zrób zamówienie na TRINY.pl najpóźniej do wtorku 18 grudnia, wybierz opcję dostawy kurierem DPD lub kurierem Inpost, opłać zamówienie przez PayU lub zapłać przy odbiorze (za pobraniem), a wybrany kurier doręczy Ci je jeszcze przed Świętami* !

Pamiętaj, że pierwsza próba doręczenia paczki przez kuriera odbędzie się najpóźniej 24.12. Jeżeli nie będzie Cię wtedy w domu zadbaj o to, aby któryś z domowników mógł ją odebrać w Twoim imieniu !


*Gwarancja dotyczy wyłącznie zamówień, które posiadają komplet informacji niezbędnych do wysyłki zamówienia (imię, nazwisko, adres i numer telefonu komórkowego). Po złożeniu zamówienia koniecznie sprawdź na potwierdzeniu otrzymanym na adres e-mail czy wszystkie dane się zgadzają. Jeżeli zamawiasz dostawę do miejsca pracy nie zapomnij o podaniu nazwy firmy! W razie zauważenia nieprawidłowości prosimy niezwłocznie o informację uzupełniającą abyśmy mogli przystąpić do realizacji zamówienia.Inspiracje prezentowe w Triny.pl

Nie masz pomysłu na prezent?


Wychodzimy naprzeciw i przedstawiamy szczególne miejsce, w którym zebraliśmy wszystkie - naszym zdaniem - najciekawsze propozycje!


Kliknij tutaj jeżeli szukasz prezentu dla Niej

Kliknij tutaj jeżeli szukasz prezentu dla NiegoNie masz czasu na pakowanie prezentów pod choinkę?


My też wolimy spędzić ten czas z rodziną, dlatego korzystamy ze świątecznych woreczków prezentowych, które dodatkowo są piękną ozdobą, a ich zawiązanie zajmuje dosłownie kilka sekund!


Worek prezentowy - 23 x 35 cmWorek prezentowy - 30 x 45 cmWorek prezentowy - 20 x 30 cm


Więcej wzorów i rozmiarów znajdziesz tutaj: klik!


został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń