Lady Cup

Kubeczek menstruacyjny - Moonstone Blue

119,99 zł
1
Ostatnie sztuki!
Wysyłka od razu
  • Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1199 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 1199 co daje Ci rabat na następne zamówienie 10,79 zł.

Szczegóły

Sztuk w opakowaniu:1
Kraj producenta:Czechy

Dlaczego warto?

Darmowa wysyłka

Ekspresowa wysyłka

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Gwarancja Triny

Gwarancja Triny

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Każde zamówienie obejmuje także:

Wsparcie

Wsparcie przez email lub telefon

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Odpowiednie zabezpieczenie produktów

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Słodką przekąskę na osłodę dnia

Więcej informacji

Bezpieczna alternatywa dla podpasek i tamponów. Zapewnia suchość i czystość, a także maksymalny komfort. Na dzień i na noc.

Kieliszek menstruacyjny w kolorze niebieskim, dzięki któremu będziesz czuła się świeżo i czysto w „te dni”. Jest to doskonała alternatywa dla podpasek i tamponów, która ma sporo korzyści. Jedną z nich jest możliwość uprawiania nawet sportów ekstremalnych bez ryzyka przeciekania, ponadto nadaje się również na czas wypoczynku czy na noc. Wystarczy opróżniać kubeczek do 5 razy na dobę (przy czym nie należy go przetrzymywać dłużej niż 12 godzin), a jego usuwanie jest szybkie i bezbolesne. Produkt został przebadany pod kątem możliwości reagowania z organizmem kobiety i jest całkowicie bezpieczny. Wykonany z atestowanego silikonu medycznego, który nie uczula, ani nie absorbuje płynów. Ma gładkie powierzchnie ułatwiające aplikację, a jednocześnie zapobiegające uczepiania się bakterii. Jest to przede wszystkim ekonomiczny sposób zapewnienia sobie komfortu w czasie menstruacji, który nie obciąża domowego budżetu, jak to jest z tradycyjnymi środkami higieny – kubeczek może służyć nawet 15 lat!

Kubeczek dostępny w dwóch rozmiarach:

S – small odpowiedni dla kobiet, które nie rodziły lub poniżej 25. roku życia. Wymiary kubeczka: średnica 40 mm, długość 46 mm, długość uchwytu 19 mm, maksymalna pojemność 21,2 ml.

L – large odpowiedni dla kobiet, które rodziły lub mają więcej niż 25 lat. Wymiary kubeczka: średnica 46 mm, długość 53 mm, długość uchwytu 13 mm, maksymalna pojemność 34,3 ml.

 

Działanie:

- chroni przed przeciekaniem
- ułatwia codzienną aktywność
- nie wysusza ścianek pochwy
- nie uczula
- utrzymuje naturalną równowagę w pochwie

 

Zalety:

- wielokrotnego użytku
- nieodczuwalny
- trwałość do 15 lat
- do stosowania na dzień i na noc
- z atestowanego przez UE medycznego silikonu
- certyfikat Czeskiego Instytutu Zdrowia Publicznego
- ekologiczny: nie zanieczyszcza tak środowiska, jak inne środki higieny

 

Uwaga:

Kubeczek najlepiej opróżniać 2-5 razy na dobę w zależności od intensywności krawienia, ale nie należy go trzymać dłużej niż 12 godzin na dobę.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń