Mokosh

Hydrolat Malina z aloesem

44,90 zł

Aktualnie brak.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 448 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 448 co daje Ci rabat na następne zamówienie 4,03 zł.

Więcej informacji

Łagodzi podrażnienia, odżywia, regeneruje i chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Skoncentrowany i aktywny hydrolat malinowy na bazie wody aloesowej wykazuje działanie nawilżające, ściągające i antyoksydacyjne. Znajdujący się w jego składzie aloes ma właściwości kojące, bakteriobójcze i łagodzące. Zmniejsza i łagodzi stany zapalne, poprawia nawilżenie skóry i wygładza skórę. Owoce malin są bogatym źródłem kwasów owocowych, witaminy A, B, C i E  oraz składników mineralnych (potas, wapń, cynk, miedź, żelazo, fosfor, sód). Intensywnie odżywiają skórę, wzmacniają jej naturalną barierę ochronną, działają ściągająco. Hydrolat doskonale sprawdza się w roli toniku, odżywczej mgiełki oraz jako składnik maseczek z glinką. Może być stosowany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym suchej, wrażliwej, normalnej i mieszanej.

Działanie:

- nawilża skórę
- regeneruje
- koi i łagodzi
- neutralizuje działanie wolnych rodników
- zmniejsza stany zapalne

Zalety:

- odpowiedni do każdego rodzaju skóry
- piękny zapach
- może być stosowany jako tonik, odżywcza mgiełka, składnik maseczek
- szklana butelka z atomizerem
- zawiera łagodne konserwanty dopuszczone do stosowania w kosmetykach naturalnych

Sposób użycia:

Używaj jako toniku w codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Skład INCI:

Aloe Barbadensis Leaf Water, Rubus Ideaus Fruit, Citric Acid*, Potassium Sorbate*, Sodium Benzoate*

*Dopuszczony przez instytucje certyfikujące naturalne kosmetyki

Szczegóły
  • Pojemność: 100 ml
  • Skóra: mieszana, sucha, wrażliwa, do wszystkich typów skóry, normalna, skłonna do podrażnień
  • Termin ważności: 12 miesięcy od daty produkcji, podany na opakowaniu
  • Kraj producenta: Polska
  • Zużyć w ciągu: 6 miesięcy od otwarcia

Zobacz też

Podobne produkty

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń