Pierre de Plaisir

Kamień peelingujący do twarzy - biały

29,90 zł

w magazynie. Wysyłka od razu!

+ -

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 298 TrinyPunktów. W sumie będziesz ich mieć 298 co daje Ci rabat na następne zamówienie 2,68 zł.


 
Więcej informacji

Delikatnie złuszcza martwy naskórek i oczyszcza. Nawilża, wygładza i zmiękcza skórę. Wyrabiany ręcznie z naturalnej gliny.

Kamień peelingujący to innowacyjny produkt do pielęgnacji ciała i twarzy, nasączony łagodnym i bezpiecznym dla skóry mydłem. Doskonały do peelingu i oczyszczania twarzy z martwego naskórka oraz wszystkich znajdujących się na powierzchni skóry zanieczyszczeń. Podczas wykonywania delikatnego i relaksującego masażu z kamienia, który jest wykonany w 100% z czystej gliny, wydobywa się piana z mydła, którą został nasączony. Mydło oczyszcza i zmiękcza skórę, działa też nawilżająco i pozostawia na skórze piękny zapach. Zaletą kamienia peelingującego jest jego trwałość – raz kupiony może służyć do użytku latami. Wystarczy tylko dbać o jego czystość i regularnie napełniać mydłem. Kamień peelingujący może być stosowany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Zalecamy natomiast zachować ostrożność i nie stosować kamienia do peelingu podrażnionej i uszkodzonej skóry.

 

Działanie:

- delikatnie oczyszcza skórę
- złuszcza martwy naskórek
- zmiękcza skórę
- nawilża
- wspomaga regenerację naskórka

 

Zalety:

- kamień wykonany w 100% z czystej gliny
- delikatna struktura – idealna do oczyszczania twarzy
- kształt doskonale dostosowany do używania do peelingu twarzy
- trwały
- łatwy w użyciu
- odpowiedni dla każdego rodzaju skóry
- kamień jest wyrabiany ręcznie w Polsce


Sposób użycia: 

Kamień peelingujący może być stosowany na kilka sposobów:
1) Nalej niewielką ilość dowolnego, najlepiej naturalnego, mydła w płynie na zmoczony kamień i okrężnymi ruchami pocieraj nim wilgotną skórę w wybranych miejscach ciała, po czym spłucz pod bieżącą wodą i delikatnie osusz skórę.
2) Zastosuj zmoczony kamień peelingujący na namydlone uprzednio partie ciała.
3) Przed pierwszym użyciem napełnij kamień dowolnym, najlepiej naturalnym, mydłem w płynie dzięki czemu podczas peelingu będzie on wydzielał delikatną pianę przez kilka kolejnych zastosowań. W tym celu na suchy kamień peelingujący nalej 20-30 ml mydła w płynie, a następnie pozostaw do wchłonięcia na ok. 8h.

 

Zastosowanie:

Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Po kilku zastosowaniach, gdy kamień przestanie wydzielać pianę, można go ponownie napełnić mydłem uzupełniającym. W tym celu suchy kamień włóż do pojemnika i zalej go 10-15 ml mydła uzupełniającego, a następnie pozostaw do wchłonięcia. Po 8h napełniony kamień jest gotowy do ponownego użycia. Aby oczyścić produkt oraz odświeżyć jego strukturę wystarczy włożyć godo piekarnika i podgrzewać przez ok.30 minut w temperaturze 250 stopni.


Pierre de Plaisir

 
Szczegóły
  • Skóra: do wszystkich typów skóry
  • Termin ważności: nie dotyczy
  • Rodzaj peelingu: gruboziarnisty
  • Kraj producenta: Polska

Podobne produkty

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń