Le Cafe de Beaute
Oczyszczający peeling do twarzy - cera tłusta i problematyczna
Szczegóły
Pojemność: | 100 ml |
Skóra: | mieszana, trądzikowa, tłusta |
Termin ważności: | podany na opakowaniu |
Rodzaj peelingu: | gommage |
Kraj producenta: | Rosja |
Zużyć w ciągu: | 12 miesięcy od otwarcia |
Dlaczego warto?
Ekspresowa wysyłka
Darmowa dostawa
Gwarancja Triny
Bezpieczne płatności
Każde zamówienie obejmuje także:
Wsparcie przez email lub telefon
Odpowiednie zabezpieczenie produktów
Słodką przekąskę na osłodę dnia
Więcej informacji
Oczyszcza skórę, odtyka pory, usuwa martwy naskórek i reguluje poziom sebum. Łagodny i skuteczny.
Głęboko oczyszczający peeling do twarzy na bazie cukru, oleju z pestek winogron i olejku lawendowego doskonale sprawdza się w pielęgnacji cery tłustej i problematycznej. Jest łagodny, a przy tym skuteczny, zapewnia doskonałe oczyszczenie skóry, usuwa martwy naskórek i odtyka zatkane pory. Sprawia, że skóra staje się miękka i gładka, mniej się przetłuszcza, jest dobrze nawilżona i odżywiona.
Działanie:
- głęboko oczyszcza
- zmniejsza pory
- reguluje poziom sebum
- wygładza
- usuwa martwy naskórek
Zalety:
- łagodne składniki roślinne
- odpowiedni dla wszystkich typów cery
- nie zawiera olejów mineralnych, PEG-ów i silikonów
Sposób użycia:
Niewielką ilość produktu nałożyć masującymi ruchami na wilgotną skórę twarzy, następnie spłukać wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu.
Skład INCI:
Sucrose (Sugar Powder), Lavandula (Lavender) extract, Vitis Vinifera (Grape Seed) Oil, Chrysopogon zizanioides (Vetiver) extract, Oriza Sativa (Rice) Bran Extract, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sucrose Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Aqua, Lavandula (Lavender) essential Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol.