Filtrowanie

Cena

6 - 46 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Nacomi

Polski producent najwyżej jakości kosmetyków o naturalnych składach. Bazą kosmetyków Nacomi są oleje i ekstrakty roślinne sprowadzane z kontrolowanych upraw ekologicznych z całego świata. To kosmetyki przyjazne ludzkiej skórze.

W ofercie marki Nacomi znajdują się wysokiej jakości oleje i masła roślinne, naturalne glinki, sole do kąpieli oraz cała gama kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczonych do włosów, twarzy i całego ciała. Wiele składników stosowanych do ich produkcji posiada certyfikat Ecocert i jest przyjazna dla wegan i wegetarian.

W kosmetykach Nacomi nie stosuje się olejów mineralnych, parabenów i silikonów oraz składników uznawanych za alergizujące i działających drażniąco na ludzką skórę. Marka nie stosuje też składników testowanych na zwierzętach i nie poddaje swoich produktów podobnym testom.

Misją marki Nacomi jest tworzenie kosmetyków roślinnych opartych na prostych składach i przyjaznych skórze składnikach. Kosmetyków o przyjemnych zapachach i konsystencji, zaspokajających potrzeby skóry i włosów, w cenach dostępnych dla każdego.

Certyfikaty: składniki certyfikowane przez Ecocert


Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń