Filtrowanie

Cena

15 - 45 zł

Zaawansowane szukanie

Lista produktów  Yope

Naturalne mydła w płynie i balsamy do rąk w prostych i praktycznych, a przy tym opatrzonych oryginalnymi grafikami butelkach polskiej marki YOPE to kosmetyki niezbędne w każdej łazience i kuchni.

YOPE to polska marka, która postanowiła stworzyć mydła w płynie, które będą świetnej jakości, w dobrej i niskiej cenie, a przy tym łagodne dla skóry, naturalne i przyjemnie pachnące. Tworząc receptury produktów, marka postawiła na naturalne oraz w minimalnym stopniu przetworzone składniki, rezygnując całkowicie z uznawanych za szkodliwe dla skóry SLS-ów, parabenów, PEG-ów, silikonów, syntetycznych barwników i substancji zapachowych.


Oferta marki YOPE to naturalne mydła w płynie, mydła kuchenne do rąk mające za zadanie neutralizować zapachy pozostające na skórze podczas gotowania i przyrządzania potraw oraz balsamy do rąk, które doskonale uzupełniają działanie mydeł. Wszystkie produkty są w praktycznych, ładnych i prostych butelkach z pompką (mydła w płynie można kupić także w formie doypacku) o pojemności 500 ml, które wyróżniają oryginalne etykiety.


Kosmetyki YOPE to też wyjątkowo niska cena oraz wyjątkowe i niebanalne zapachy.


Kraj pochodzenia: Polska

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń