Wstecz
Naturalna świeca - Zimowy poncz, 200 g

Yope Naturalna świeca - Zimowy poncz, 200 g

54,74 zł 27% taniej 74,99 zł
Dodaję...

Opis

Naturalna świeca - Zimowy poncz, 200 g

Naturalna świeca - Zimowy poncz Yope zimowa świeca zapachowa wykonana ze 100% wosku sojowego, bezpieczna dla środowiska i pachnąca mandarynką oraz kardamonem.

Długie i ciemne wieczory, czas spędzany z rodziną i świąteczny klimat potrzebują specjalnej oprawy, gdy w domu roznosi się charakterystyczny aromat Zimowego Ponczu. Przyjemnie owocowo-korzenne nuty zapachowe kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała musiały zostać przeniesione na świecę, aby umożliwić pełne wykorzystanie ich aromaterapeutycznych właściwości. Zapach mandarynki i kardamonu rozwesela, przywołuje miłe wspomnienia i skojarzenia, a delikatny płomień świecy wzmaga magię świąt.

Wosk sojowy, z którego została wykonana, pozwala na wykorzystywanie jej w zamkniętych pomieszczeniach, nawet takich jak sypialnia, ponieważ emituje niewielką ilość dwutlenku węgla bez kopcenia i dodatkowych toksyn. Sam roztopiony wosk nie parzy, ma niższą temperaturę topnienia niż parafina i dłuższy czas palenia. Jest naturalny i biodegradowalny.

Zalety

  • 100% naturalny wosk sojowy
  • około 50 godzin palenia
  • ręczne wykonanie
  • bezpieczna dla środowiska
  • brak emisji toksyn i kopcenia

Sposób użycia

Pierwsze rozpalenie świecy powinno trwać minimum trzy godziny. Przed każdym kolejnym użyciem należy przyciąć knot o około pół centymetra. Odpowiednie przycinanie knota i zachowanie czasu palenia sprawia, że świeca pali się równomiernie. Zastosuj się do tych zaleceń aby w pełni korzystać z zalet naszej świecy!

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Nuta zapachowa:edycja świąteczna
Typ produktu:świeca duża
Czas palenia:do 50 h
Waga:200 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło, papier, mieszane
Cruelty free:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń