Wstecz
Naturalna świeca - Zimowy rarytas, 200 g

Yope Naturalna świeca - Zimowy rarytas, 200 g

54,74 zł 27% taniej 74,99 zł
Dodaję...

Opis

Naturalna świeca - Zimowy rarytas, 200 g

Naturalna świeca - Zimowy rarytas Yope inspirowana maślanymi ciasteczkami z rodzynkami świeca ze 100% wosku sojowego, bezpieczna dla środowiska i wszystkich domowników.

Słodkie, łagodne zapachy natury - kojący zmysły ekstrakt z wanilii i korzenna nuta gałki muszkatołowej skomponowane w taki sposób, aby przywodzić na myśl skojarzenia z cudownym i apetycznym maślano-rodzynkowym aromatem ciasteczek. Zapewnij sobie i domownikom czas relaksu przy miłym płomyku świecy, a roztaczający się zapach dopełni magię świąt w tym zimowym czasie. Czas palenia Zimowego Rarytasu z naturalnego wosku sojowego to aż 50 godzin, więc możesz być pewna, że ten umilacz czasu wystarczy na kilka zupełnie długich, przyjemnych wieczorów.

Wosk sojowy, z którego została wykonana, pozwala na wykorzystywanie jej w zamkniętych pomieszczeniach, nawet takich jak sypialnia, ponieważ emituje niewielką ilość dwutlenku węgla bez kopcenia i dodatkowych toksyn. Sam roztopiony wosk nie parzy, ma niższą temperaturę topnienia niż parafina i dłuższy czas palenia. Jest naturalny i biodegradowalny.

Zalety

  • 100% naturalny wosk sojowy
  • około 50 godzin palenia
  • ręczne wykonanie
  • bezpieczna dla środowiska
  • brak emisji toksyn i kopcenia

Sposób użycia

Pierwsze rozpalenie świecy powinno trwać minimum trzy godziny. Przed każdym kolejnym użyciem należy przyciąć knot o około pół centymetra. Odpowiednie przycinanie knota i zachowanie czasu palenia sprawia, że świeca pali się równomiernie. Zastosuj się do tych zaleceń aby w pełni korzystać z zalet naszej świecy!

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności:nie dotyczy
Nuta zapachowa:edycja świąteczna
Typ produktu:świeca duża
Czas palenia:do 50 h
Waga:200 g
Kraj producenta:Polska
Opakowanie:szkło, papier, mieszane
Cruelty free:tak
Masz aż rok na zwrot
Wysyłamy eko już 9 lat!
Tylko oryginalne produkty
Świeże kosmetyki

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń