Kosmetyki Nacomi

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki Nacomi

Kosmetyki Nacomi

Polskie kosmetyki od Nacomi podkreślą Twoje naturalne piękno! Wypróbuj wspaniałe produkty do pielęgnacji skóry i włosów! Ciesz się mocą cudownych właściwości!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Czy macie już dość kosmetyków, które uczulają po kilku użyciach? A może chcecie przekonać się na własnej skórze, czy polskie kosmetyki naturalne są rzeczywiście tak skuteczne, jak się o nich mówi? Bez względu na to, do której z grup należycie – poznajcie markę Nacomi – wyjątkowego producenta kosmetyków, których skuteczność zawdzięczamy naturze.

Historia marki Nacomi

Firma Nacomi narodziła się w roku 2012, już rok później oferując swoim klientom pierwsze kosmetyki naturalne. Od samego początku stawiała na korzystanie z tego, co powstaje poza laboratoriami chemicznymi i właśnie w tym należy upatrywać źródeł jej sukcesu. Wszystkie kosmetyki Nacomi są robione ręcznie z produktów, o wyborze których decyduje jedynie wysoka jakość. Firmowa oferta ma prawo przy tym zaimponować nawet klientom o szczególnie dużych wymaganiach.

Na kosmetyki Nacomi składają się między innymi: pudry do kąpieli, olejki do masażu, masła do ciała, peelingi cukrowe oraz oleje naturalne. Listę firmowych produktów warto zresztą śledzić, co sezon pojawiają się bowiem na niej kolejne nowości. Nacomi nie ogranicza się przy tym do promocji oferowanych przez siebie produktów na polskim rynku. Dziś można znaleźć je w wielu krajach świata, a w roku 2017 firma rozpoczęła ekspansję nawet na Bliski Wschód!

Co sprawia, że marka Nacomi osiąga tak duże sukcesy? Troska o środowisko naturalne, rzeczywista skuteczność kosmetyków i ich imponujący wybór to tylko niektóre czynniki. Nie można zapomnieć także o tym, że składniki, z których powstają naturalne oleje kosmetyczne Nacomi i inne produkty tej firmy, posiadają prestiżowy certyfikat EcoCert. Ten przyznawany jest już od 2002 roku przez firmę o tej samej nazwie z główną siedzibą we Francji. Nacomi produkuje dla wegetarian i wegan, nigdy nie testuje swoich wyrobów na zwierzętach. Olej Inca Inchi otrzymał w 2017 roku prestiżowe wyróżnienie „Wybór redakcji” przyznawane przez miesięcznik „Glamour”, a przecież jest to tylko jeden z wielu dowodów uznania dla tej marki. Warto wspomnieć i o tym, że firma stosuje dość oryginalną politykę cenową stawiając na produkty dostosowane do możliwości finansowych zwykłych klientów. I to musi cieszyć, Nacomi walczy bowiem ze stereotypem mówiącym o tym, że kosmetyki naturalne muszą być drogie.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki Nacomi?

Za kosmetykami Nacomi przemawiają dziesiątki argumentów.

  1. Składają się z naturalnych składników, są więc bezpieczne nawet dla tych z nas, którzy walczą z alergią.
  2. Ze względu na staranny dobór składników mogą być stosowane także przez osoby o cerze wrażliwej.
  3. Nie testuje się ich na zwierzętach.
  4. Składy są bardzo krótkie, a same składniki – naturalne, pochodzące jedynie ze sprawdzonych źródeł.
  5. To jakość składników, a nie zobowiązania w stosunku do producentów decydują o tym, skąd pochodzą kolejne produkty.
  6. Jakość kosmetyków Nacomi została potwierdzona przez prestiżowy certyfikat.
  7. Cena kosmetyków jest przystępna. Można sobie na nie pozwolić nawet, jeśli nasz budżet wymaga kontrolowania.
  8. Kosmetyki Nacomi to dostęp do niezwykłych produktów takich, jak choćby pudry do kąpieli, naturalne oleje kosmetyczne, masła do ciał, peelingi kawowe i cukrowe, glinki kosmetyczne i kremowe maseczki do twarzy. Wiele kosmetyków Nacomi pozwala na osiągnięcie efektu znanego nam do tej pory tylko z salonów kosmetycznych.
  9. Kosmetyki są wydajne, a dzięki temu dłużej można się nimi cieszyć.
 
Strona 1 z 3

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń