Naturalny balsam kawowy 50 ml Majru
Szczegóły
Pojemność: | 50 ml |
Termin ważności: | podany na opakowaniu |
Kraj producenta: | Polska |
Nawilżanie ciała: | balsam |
Opakowanie: | szkło |
Dlaczego warto?
Ekspresowa wysyłka
Opcja darmowej dostawy
Gwarancja Triny
Bezpieczne płatności
Każde zamówienie obejmuje także:
Wsparcie przez email lub telefon
Odpowiednie zabezpieczenie produktów
Słodką przekąskę na osłodę dnia
Więcej informacji
Wielofunkcyjny i wszechstronny ujędrniający balsam odżywczy do ciała, twarzy i ust. Wygodna gęsta konsystencja i obłędny zapach.
Balsam kawowy może być stosowany na wszystkie potrzebujące obszary ciała, ale i twarzy. Dzięki zawartości olejku z prażonych ziaren kawy sprawdzi się pod oczy, jak i do ujędrniającego masażu brzucha, ud i pośladków. Naturalne oleje i witamina E doskonale regenerują skórę, więc spękane i wysuszone usta oraz dłonie odzyskają dobrą kondycję i ładny wygląd zaledwie po kilku użyciach. Cała skóra twarzy i ciała będzie Ci wdzięczna za taką energetyzującą kurację.
Świetna, masełkowata konsystencja sprawia, że produktu wystarcza na długi okres stosowania. Balsam jest przyjemnie miękki, ale w słoiczku pozostaje w postaci stałej. Zapach kawy pobudzi zmysły, a olejek z ziaren kawy krążenie i odbudowę skóry.
Działanie:
- odżywia i nawilża skórę
- delikatnie ujędrnia
- poprawia elastyczność
- łagodzi suche usta
- poprawia mikrokrążenie
Zalety:
- wielofunkcyjne zastosowanie
- odpowiedni do twarzy i ciała
- sprawdza się po goleniu
- gęsta i wydajna konsystencja
- pobudzający kawowy zapach
Sposób użycia:
Wcierać w skórę rano i/lub wieczorem, najlepiej po kąpieli.
Skład INCI:
Hydrogenated Soy Vegetable Oil, Coffea Arabica Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate.