Kosmetyki La Saponaria

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki La Saponaria

Kosmetyki La Saponaria

Poznaj bliżej markę, która stawia na tradycyjne receptury w nowoczesnym wydaniu, co oznacza: 100% ekologiczne produkty maksymalnie dbające o Twoją skórę, środowisko i samopoczucie!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Naturalna pielęgnacja wymaga doboru najczystszych składników, o czym doskonale wiedzą twórcy marki La Saponaria. W swoich kosmetykach sięgają po cudowną substancję, jaką jest oliwa z pierwszego tłoczenia. Ma niesamowite właściwości nawilżające, odżywcze i naprawcze, i to właśnie oliwę znajdziesz w kosmetykach do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, dzieci i niemowląt, a także w linii do ochrony przeciwsłonecznej.

Włoskie kosmetyki ekologiczne La Saponaria

Kosmetyki La Saponaria opracowywane i wykonywane są ręcznie w warunkach gwarantujących czystość surowców w laboratorium we Włoszech. Ekologiczne kosmetyki powstają w dbałości o zdrowie człowieka i środowisko naturalne, dlatego też głównym surowcem stosowanym w produkcji jest oliwa z pierwszego tłoczenia, która jest uznawana za jeden z najlepszej jakości olejów kosmetycznych o bardzo niskim oddziaływaniu na środowisko. Wszystkie kosmetyki posiadają certyfikaty Vegan OK i Biocosmesi Suolo e Salute.

Niesamowite właściwości oliwy extra virgin

Oliwa extra virgine wykazuje niezwykle właściwości pielęgnacyjne, które były znane już wieki temu. Homer nazywał ją złotym płynem, który odmładza, zmniejsza ból, uzdrawia i dodaje sił. Już wtedy wykorzystywaną ją do masaży relaksacyjnych i na boleści, a także sporządzano z niej maści na różne dolegliwości. Nie inaczej jest w przypadku pielęgnacji skóry i dzisiaj jest uznawana za najzdrowszy kosmetyk, bo pozbawiony konserwantów. Zawiera cenne nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E, które przyspieszają regenerację komórek i działają przeciwstarzeniowo. Oliwa ma doskonale właściwości nawilżające, dzięki którym mydła, kremy, szampony, żele i oleje do masażu La Saponaria wręcz bajecznie oddziałują na skórę.

Tradycyjne receptury w nowoczesnym wydaniu

Historia marki zaczęła się od produkcji naturalnych mydeł, które powstawały zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Później do oferty dołączyły kremy, szampony, żele do kąpieli, oleje do masażu, hydrolaty, dezodoranty i wiele więcej. To, co je łączy, to szczególna dbałość i pozyskiwanie składników ekologicznych w zgodzie z zasadami gospodarki zrównoważonej. Każdy produkt to wynik współpracy z lokalnymi hodowcami i wiedzy, jak tworzyć naturalne kosmetyki, które będą maksymalnie delikatne dla skóry, a przy tym wydajne i o minimalnym wpływie na środowisko.

Bezpieczne i przejrzyste składy w kosmetykach La Saponaria

Naturalne kosmetyki La Saponaria to certyfikowane produkty organiczne, wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska. W składach odnajdziesz tylko takie składniki jak oliwa z oliwek, olejki eteryczne, rośliny lecznicze, ekstrakty naturalne, które zostały starannie dobrane i rekomendowane przez lokalnych producentów na podstawie ich właściwości kosmetycznych i wpływu na środowisko. Pozbawione są SLS, silikonów, EDTA, syntetycznych barwników, sztucznych zapachów i pochodnych ropy naftowej. Oprócz tego nie znajdziesz w nich oleju palmowego, a także masz gwarancję, że każdy produkt jest cruelty free, czyli nietestowany na zwierzętach, nie zawiera też produktów odzwierzęcych. Troska o ekologię ma odzwierciedlenie również w opakowaniach, które są lekkie, ekologiczne, nadające się do recyklingu lub biodegradowalne i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia rzek, jezior i mórz.
Nie sposób wymienić wszystkich zalet i właściwości ekologicznych kosmetyków La Saponaria, dlatego zachęcamy Cię do przetestowania tego na własnej skórze. Wybieraj spośród bogatej oferty sklepu Triny.pl i nie zapomnij podzielić się opinią o produkcie!

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń