Kosmetyki BG Cosmetics : produkty i opinie

 

Marka kosmetyczna BG wszystkie swoje kosmetyki wytwarza ręcznie ze składników naturalnych, spełniają też najwyższe wymagania.

Czy zdarzało Ci się przeglądać magazyny modowe lub serwisy opowiadające o życiu gwiazd i zastanawiać się, jak aktorki i celebrytki to robią, że ich skóra zawsze wygląda ponętnie i jest cudownie rozświetlona? Okazuje się, że taki sam efekt można uzyskać kosmetykami naturalnymi, i to na dodatek w korzystnych cenach! Mówimy tutaj o polskiej marce BG Cosmetics, która dostarcza luksusowe produkty do pielęgnacji skóry zawierające coś niesamowitego – biodegradowalny brokat, który nadaje skórze delikatną poświatę, dzięki czemu prezentuje się ona nieskazitelnie w ciągu dnia, a także pod lampą aparatu fotograficznego.

Biodegradowalny brokat Bioglitter® PURE

Wszystkie kosmetyki spod szyldu BG Cosmetics z Białegostoku zawierają drobinki brokatu. Co ważne, Bioglitter® PURE jest zastrzeżonym znakiem towarowym Ronald Britton Limited i na licencji BG Cosmetics otrzymał pozwolenie na jego użycie. To pierwszy na świecie brokat, który jest w 100% biodegradowalny, wolny od tworzyw sztucznych, a jego bazą jest materiał pochodzenia roślinnego. Brokat ten rozkłada się jak liść w środowisku naturalnym, nie pozostawiając żadnego śladu, tym samym jest przyjazny dla przyrody.
Brokat Bioglitter® PURE posiada certyfikat OK Biodegradable WATER wydany przez TÜV, co oznacza gwarantowaną biodegradację w naturalnym, słodkowodnym środowisku. Gama brokatów Cosmetic Bioglitter® PURE użyta w kosmetykach BG Cosmetics została wyróżniona przez ECHO Microplastic Proposal w styczniu 2019 roku, co potwierdza, że brokat jest całkowicie wolny od mikroplastiku. Mało? Brokat ma przyjazną dla środowiska powłokę na bazie naturalnych żywic, zatem teraz możesz błyszczeć jak gwiazda bez wyrzutów sumienia.

Kultowy rozświetlający olejek, ale też sole do kąpieli, peelingi i masło

Polskie kosmetyki BG Cosmetics powstały z chęci i konieczności uzupełnienia oferty kosmetyków o te w wersji luksusowej, a jednocześnie bezpiecznej i ekologicznej. Ilość takich produktów była do tej pory ograniczona i sprowadzała się zazwyczaj do suchych olejków – je również znajdziesz w ofercie, ale obok nich znajdują się sole do kąpieli, peelingi i masła do ciała.

Wielofunkcyjne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Skąd pomysły na receptury i niesamowicie urzekające zapachy? Inspiracją jest sama natura, która dyktuje warunki naturalnej pielęgnacji. Kompozycje zapachowe przez to pozbawione są alergenów, a formuły są na tyle bezpieczne, że po kosmetyki BG Cosmetics mogą sięgać osoby ze skórą wrażliwą. Zawartość maseł, w tym shea, murumuru i kakaowego, olejów (olej z pestek śliwki czy dzikiej róży), sprawiają, że kosmetyki są wielofunkcyjne i odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.

Unikatowe linie zapachowe

W ofercie marki kosmetycznej BG Cosmetics znajdziesz linie, które wyróżniają się kompozycjami zapachowymi. Tak na przykład linia luksusowa, czyli Luxurious, to zapach słonej wanilii połączonej z szarą ambrą, drewnem kaszmirowym i sandałowym oraz dodatkiem zielonej mandarynki, kiwi, jaśminu i lilii imbirowej. Linia Pink Glow, czyli różowy blask, wyróżnia się kwiatową kompozycją irysa, jaśminu, kwiaty pomarańczy, w której przebija paczula, wanilia i praliny. Złoty pył, czyli linia Gold Dust, uwiedzie Cię kwiatowo-owocowym aromatem z dominującą nutą jaśminu.
Co więcej, rozkoszny zapach roztacza się przy samej aplikacji oraz pozostaje dłużej na skórze – dzięki czemu możesz dłużej się nim upajać!

Naturalne kosmetyki w stylu glamour

Nazwa BG Cosmetics nawiązuje do marki Body Glitter (po polsku Blask Ciała), ale śmiało ją możesz odczytać jako Be Glamour, ponieważ to również mieści się w misji firmy!
Motto firmy to GLITTER.NATURAL.GLAMOUR – w tych trzech słowach zawiera się również obietnica efektów, jakich możesz spodziewać się przy systematycznym stosowaniu kosmetyków naturalnych BG Cosmetics. Zatem... na co czekasz? Zapraszamy na zakupy!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń