Kategorie

Wyczyść filtr

Kosmetyki Crazy Rumors: produkty i opinie

 

Małe partie to świeże balsamy wyprodukowane lokalnie w Atlancie w stanie Georgia. Firma przekazuje część zysków i produktów na ważne cele charytatywne.

Nigdy nie tłuste lub woskowe, po prostu idealne połączenie czystych, wegańskich i roślinnych składników i głównie organicznych. Nasze przepyszne smaki pochodzą z prawdziwych składników spożywczych, w tym roślin, owoców i warzyw - nigdy nie używamy żadnych syntetycznych smaków, GMO, parabenów ani glutenu!

Wyjątkowe

Składniki Mystery Quality ? Nie, dziękuję! Pozyskujemy wyłącznie czyste, łatwe do rozpoznania składniki.

Poczuj się dobrze wiedząc, że żaden z naszych produktów nie jest testowany na zwierzętach - nigdy! Obejmuje to surowce przez cały produkt gotowy. Jesteśmy bardzo dumni z noszenia certyfikatu Leaping Bunny zatwierdzonego przez Cruelty Free International. Nasze produkty posiadają również certyfikaty wegańskie.

Ręcznie robiony w małych partiach z super nawilżającym organicznym masłem shea + kojącym olejem jojoba. Pakowane w pojemniki bez recyklingu BPA, które zawierają o 20% mniej plastiku niż konwencjonalne tuby na rynku! (najniższa zawartość tworzyw sztucznych w branży) W naszych opakowaniach wykorzystujemy technologię energii wiatrowej.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń