Kosmetyki Lamazuna

Kategorie

Wyczyść filtr
Kosmetyki Lamazuna

Kosmetyki Lamazuna

Lamazuna to francuska marka kosmetyczna, która oferuje produkty przyjazne dla środowiska. W ofercie m.in. chusteczki z mikrofibry, kosmetyki naturalne i akcesoria.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Tak samo jak my cenisz ruch zero-waste? Lubisz mieć pod ręką produkty wielokrotnego użytku, dzięki którym sprawnie przeprowadzisz codzienną pielęgnację? A może dopiero poszukujesz alternatyw dla na przykład wacików do demakijażu? Konieczne zapoznaj się z ofertą francuskiej marki Lamazuna, która oferuje między innymi chusteczki wielokrotnego użytku z miękkiej mikrofibry, a także szampony w kostce, kubeczki menstruacyjne, patyczki do czyszczenia uszu i wiele więcej akcesoriów. W skrócie: oferuje to, czego poszukuje świadoma kobieta!

Produkty przyjazne dla środowiska

Firma Lamazuna z Francji dostarcza produkty wyłącznie przyjazne dla środowiska. Stąd są wielokrotnego użytku, a także wykonane z materiałów bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

Francuska marka kosmetyczna Lamazuna to:

 • wegańskie, bezodpadowe produkty wyprodukowane we Francji
 • produkty zgodne z ideą less-waste i wielokrotnego użytku
 • produkty ekologiczne i ekonomiczne
 • kosmetyki zawierające w 100% naturalne, wegańskie i organiczne składniki
 • rozbudowana oferta akcesoriów do higieny i pielęgnacji
 • kultowe uniwersalne chusteczki z mikrofibry wielokrotnego użytku
 • bogata gama kosmetyków stałych, jak szampony i dezodoranty

Wegańskie kosmetyki naturalne z Francji

Lamazuna oferuje naturalne kosmetyki francuskie, wśród których znajdują się takie must have jak szampony, w tym szampony w kostkach, a także dezodoranty czy pasty do zębów. Wszystkie są w 100% naturalne i wegańskie. Co więcej, kosmetyki naturalne Lamazuna są bardziej wydajne niż tradycyjne odpowiedniki, a to też znacząco wpływa na ograniczenie odpadów na świecie.

Przykłady?

 • 1 stały szampon to 2 butelki płynnego szamponu
 • 1 kostka do golenia odpowiada 2 puszkom pianki do golenia
 • 1 stała pasta do zębów to 2 tubki pasty do zębów
 • 1 dezodorant w postaci stałej odpowiada 2 tradycyjnym dezodorantom

Dlatego też Lamazuna przekonuje, że kosmetyki stałe są lepsze i stale poszerza tutaj ofertę.

Zapomnij o wacikach i patyczkach dzięki Oriculi

Oprócz chusteczek z mikrofibry wielokrotnego użytku prawdziwym hitem w ofercie tej marki kosmetycznej jest… Oriculi, określany jako “zabawny przyrząd zastępujący na całe życie patyczki i waciki”. Pochodzi z Japonii i Chin, gdzie jest używany przez całą populację. Przypomina on patyczek - jest wykonany z bambusa i służy do usuwania wosku z kanału słuchowego. Ze względu na to, że jest to dość niecodzienny produkt, przeznaczony jest do stosowania przez dorosłych. Zaletą Oriculi jest to, że jest to akcesorium niedrogie, a długotrwałe, przy tym ekologiczne. Dzięki niemu można szybko i delikatnie wyczyścić uszy.

Zero-waste zaczyna się w łazience

Łazienka jest pomieszczeniem pełnym śmieci i zanieczyszczeń, i to od niej powinno zacząć się pierwsze kroki, jeżeli chcemy żyć zgodnie z ideą zero-waste. Wiele produktów codziennego użytku ma swoje ekologiczne alternatywy. Francuski producent Lamazuna wspiera Cię na każdym etapie pielęgnacji, dlatego oferuje miękkie chusteczki, które możesz wykorzystać do demakijażu czy oczyszczania ciała, jak i ekologiczne patyczki do uszu, waciki, maszynki do golenia, a nawet kubeczki menstruacyjne niezbędne do zachowania higieny i komfortu podczas okresu.

Dzięki tym innowacyjnym produktom, tj. ekologicznym płatkom kosmetycznym, Oriculi, szczoteczkom nadającym się do recyklingu, codzienne życie jest uproszczone, a jednocześnie znacznie zmniejsza się ilość odpadów w łazience!

Francuska marka Lamazuna - początki

Marka Lamazuna powstała w 2010 roku. Pierwszymi produktami marki były ultramiękkie chusteczki z mikrofibry, które można używać setki razy. Ich zadaniem jest zastąpienie codziennych wacików, których używa się w codziennej pielęgnacji, a które przyczyniają się nie tylko do zanieczyszczenia planety, ale są też mało ekonomiczne. Początkowo były wytwarzane dla rodziny i bliskich. Dzisiaj Lamazuna to nie mała francuska manufaktura, ale firma średniej wielkości zatrudniająca ponad 50 pracowników. Siedzibą od 2018 roku jest Drôme.

Nazwa w języku gruzińskim oznacza “ładną, młodą dziewczynę”. Pomysłodawczyni i właścicielka marki, Laëtitia, pochodząca z Vendée we Francji, stwierdziła, że to nazwa idealna. Po pierwsze, odzwierciedla jej młodego ducha i dziewczęcą radość, po drugie dobrze się kojarzy, a po trzecie - idealnie odzwierciedla ideę marki, która ma być atrakcyjna na rynku środków czystości i akcesoriów dla kobiet.

Poczuj się jak młoda, ładna dziewczyna i wybierz Lamazuna! Zapraszamy na zakupy w Triny.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń