Mieszanki roślin Ecobombs

Kategorie

Wyczyść filtr
Mieszanki roślin Ecobombs

Mieszanki roślin Ecobombs

EcoBombs to ekologiczne gadżety oraz mieszanki kwiatów powstałe w trosce o pszczoły i naturę. Produkty idealne na prezent, chrzciny, śluby itd. Stwórz łąkę w swoim domu!

Czytaj więcejCzytaj mniej

Wiele się mówi o tym, że pszczoły są bardzo pożyteczne, a jednocześnie maleje ich liczba. Tylko wiosną 2013 roku ich liczba zmalała o 18% w stosunku do jesieni roku poprzedniego. Co to oznacza? Wyobraź sobie, że pszczoły zapylają 70% gatunków roślin, które gwarantują 90% pożywienia. Są też potrzebne zwierzętom, które żywią się nasionami i owocami pracy pszczół. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi producent EcoBombs, który oferuje nasiona dzikich rodzimych kwiatów, dzięki którym stworzysz kwietniki w swoim domu, ale także gadżety dla miłośników natury.

Uratuj pszczoły z EcoBombs

EcoBombs to woreczki lub szklane fiolki wypełnione nasionami dzikich kwiatów. Dzięki niecodziennemu opakowaniu stają się ciekawą ozdobą pomieszczenia, ale z powodzeniem mogą być też wręczane jako prezenty. Co najważniejsze - są ekologiczne i powstają w trosce o naturę!

EcoBombs to:

  • produkty powstałe w trosce o pszczoły
  • starannie dobrane mieszanki roślin
  • kwiaty niewymagające pielęgnacji, do sadzenia przez cały rok
  • ekologiczne gadżety i akcesoria
  • trwałe i wytrzymałe torby
  • idealne na upominek: urodziny czy dla gości weselnych

W ofercie EcoBombs znajdziesz praktyczne ekologiczne torby idealne na spacery po kwitnących łąkach oraz na zakupy. Główny akcent jest kładziony na produkty z kwiatami. Znajdziesz tu eleganckie opakowania z mieszanką nasion bylin miododajnych, które możesz sadzić o dowolnej porze roku. Co więcej, rośliny poradzą sobie w każdym miejscu bez żadnej pielęgnacji!

EcoBombs - bomba dzikich kwiatów

EcoBombs proponuje sprawdzone rozwiązanie, które wesprze naturę i pszczoły: nasiona dzikich kwiatów łąkowych. EcoBombowy woreczek zawiera nasiona, które są specjalnie przygotowane w taki sposób, aby mogły poczekać na swój odpowiedni moment. Do tego czasu możesz woreczek trzymać gdzie tylko zechcesz, a kwiaty sadzić o dowolnej porze roku. Dzięki temu jest to świetna propozycja jako drobny upominek w każdym momencie i na każdą okazję.

Jak używać EcoBombs? Wystarczy zasadzić przyjazne pszczołom rośliny gdziekolwiek możesz, może być nawet w doniczce na parapecie. Jeden worek wystarcza na wysianie 2 mkw. Kwitnące rośliny są źródłem pyłku dla pszczół, a jednocześnie ciekawą ozdobą i uzupełnieniem ogrodu. Zrób to dla pszczół! Sadź kwiaty - ich nigdy dość.

Polska marka ekologiczna EcoBombs

EcoBombs to polska firma ekologiczna mająca swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej, w województwie śląskim. Stoi za nią Iwona Łatacz, która sama siebie nazywa pasjonatką codzienności oraz prowadzi aktywnie swoje konto na Instagramie. Ukazuje w nim swoje codzienne życie, które jest pełne rodzinnego ciepła, a przede wszystkim natury. Przebija to w jej podejściu do marki, w której akcent kładziony jest na naturalność, ekologiczność i… pszczoły. Partneruje jej mąż, Przemek.

Pamiętaj: jeżeli nie będzie pszczół, nie będzie roślin, a jak nie będzie roślin, nie będzie też zwierząt. Stąd bardzo ważne jest wsparcie natury, w której człowiek odgrywa teraz dominującą rolę. Wspieraj inicjatywy ratujące pszczoły - dołącz do grona fanów EcoBombs! Niezbędne produkty, gadżety i mieszanki kwiatów znajdziesz w ofercie sklepu Triny.

 

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń