Cena

7 - 15 zł

Lista produktów  Apteczka Agafii

 

Rosyjskie kosmetyki Apteczka Agafii o sprawdzonej skuteczności i o działaniu dermatologicznym. Poznaj niezwykłe szampony i ampułki do włosów.

Apteczka Agafii tworzona jest przez Pierwoje Reszenie, wiodącego producenta naturalnych i ziołowych kosmetyków w Rosji. Kosmetyki wchodzące w skład linii Apteczka Agafii to połączenie najnowszych osiągnięć z dziedziny kosmetologii z ludowymi recepturami, odwołującymi się do ziołolecznictwa. Bazują głównie na ekstraktach i wyciągach z ziół. Są przyjazne ludzkiej skórze, a składniki wchodzące w skład kosmetyków nie były testowane na zwierzętach.


Działanie kosmetyków z Apteczki Agafii służy rozwiązywaniu problemów dermatologicznych. Stworzone z myślą o pielęgnacji włosów i skóry głowy szampony, ampułki i sera zapobiegają wypadaniu włosów, odżywiają i wzmacniają cebulki włosów, łagodzą stany zapalne w obrębie skóry głowy i przyspieszają wzrost włosów. Ich działanie zostało potwierdzone wynikami testów laboratoryjnych przeprowadzonych przez Państwowe Naukowe Centrum Dermatowenerologii i Kosmetologii działające przy Ministerstwie Zdrowia Rosji.

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Rosja

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń