Kategorie

Wyczyść filtr

Środki czystości – naturalne, ekologiczne produkty

Chcemy pomóc Ci stworzyć dom bez chemii, bliski naturze. Proponujemy Ci ekologiczne środki czystości bez drażniących substancji, bezpieczne dla środowiska i Twoich domowników.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Ekologiczne środki czystości – zadbaj o swój dom i środowisko!

Nie niszczą środowiska. Pozwalają żyć w zgodzie z naturą. Stworzono je z naturalnych składników łagodnych dla skóry. Nie wydzielają związków chemicznych szkodliwych dla zdrowia. Nie zatruwają powietrza toksycznymi substancjami. Nie zanieczyszczają wód gruntowych. Mają taką samą moc czyszczenia jak standardowe, pełne detergentów środki czystości znane ze sklepowych półek. Są jednak znacznie przyjaźniejsze dla swoich użytkowników, ich bliskich i przyrody. Rozmaite ekologiczne produkty, o których mowa powyżej, znajdziesz w ofercie naszego sklepu!

Wierzymy, że metodą małych kroków można zdziałać cuda, a o środowisko uda się zadbać, zaczynając od swojego otoczenia, dokonując w nim drobnych zmian – zamieniając plastik na bawełnę, chlor na sodę oczyszczoną czy wreszcie folię na papier.

Więcej o ekologicznych środkach czystości przeczytasz na naszym blogu: Ekologiczne środki czystości – dobry wybór dla Twojego domu i zdrowia.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń