Cena

10 - 28 zł

Lista produktów  Ecodenta

 

Pasty do zębów i produkty ECODENTA pomogą Ci zadbać o higienę jamy ustnej. Naturalne składy, wysoka skuteczność bez ryzyka podrażnień.

Produkty ECODENTA przeznaczone do higieny jamy ustnej tworzone są w litewskim BIOK Laboratorija. Ich receptury komponowane są na bazie ekologicznych i naturalnych składników. Nie zawierają w składzie szkodliwych substancji pieniących (w tym SLS-ów) oraz agresywnych materiałów ściernych. Zapewniają kompleksową, opartą na naturalnych recepturach i popartą naukowymi testami higienę jamę ustnej.

Każda pasta do zębów ECODENTA powstała we współpracy z doświadczonymi stomatologami i wzbogacona o ekstrakty starannie wybranych ekologicznych roślin, które pomagają w rozwiązywaniu konkretnych problemów związanych z higieną jamy ustnej. Ich skład wzbogaca KALIDENTźródło naturalnego wapnia, które wzmacnia szkliwo i wypełnia mikropęknięcia i zarysowania. Badania naukowe wykazały, że KALIDENT przywraca mineralizację szkliwa i pozwala pozbyć się próchnicy zębów.

Stosując pasty ECODENTA zapobiegasz odkładaniu się płytki nazębnej, przyczyniasz się do mniejszej aktywności bakterii odpowiedzialnych za rozwój próchnicy i paradontozy, zapobiegasz stanom zapalnym i przeciwdziałasz krwawieniu dziąseł. Wzmacniasz też płytkę nazębną i łagodzisz problemy związane z nadwrażliwością zębów. Przede wszystkim zapewniasz jednak swoim zębom i dziąsłom optymalną, skuteczną i jednocześnie bezpieczną pielęgnację.

Wszystkie produkty ECODENTA zostały przetestowane przez odontologów, a ich działanie potwierdzają eksperci Uniwersytetu Medycznego w Kownie.

Certyfikaty:
- składniki certyfikowane przez ECOCERT

Kraj produkcji: Litwa
Testowane na zwierzętach: nie

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń
truck