Cena

12 - 31 zł

Lista produktów  Yasumi

Polskie kosmetyki YASUMI idealne do domowej i profesjonalnej pielęgnacji: naturalne gąbki i maski do twarzy. Spróbuj też aromatycznych herbat.

YASUMI to polska marka specjalizująca się w branży związanej z kosmetyką, wellness i SPA. W jej ofercie znajduje się ponad 150 produktów kosmetycznych do stosowania zarówno w pielęgnacji domowej, jak i profesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

To, co wyróżnia kosmetyki YASUMI to bogaty i zróżnicowany skład oraz innowacyjne metody ich aplikacji. Ich receptury tworzone są nie tylko po to, aby niwelować problemy skórne, ale też zapobiegać ich ponownemu powstawaniu. Doskonale uzupełniają świadomą pielęgnację skóry, zapewniając kompleksowe działanie służące nie tylko pięknemu wyglądowi, ale przede wszystkim zdrowiu.

Wśród oferowanych przez YASUMI kosmetyków do domowej pielęgnacji skóry dostępne są m.in. naturalne gąbki Konjac, kremy, ampułki i maski do twarzy. Nowością w ofercie marki są natomiast przepyszne i niezwykle aromatyczne herbaty, które są doskonałym uzupełnieniem domowych seansów SPA.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń