Pierre de Plaisir

Pierre de Plaisir

Nie do przecenienia jest kolosalne znaczenie systematycznych peelingów we właściwej pielęgnacji skóry zarówno twarzy, jak i całego ciała. To dzięki ich regularnemu stosowaniu możesz bez trudu nadać swojej cerze aksamitną gładkość i zahamować proces rogowacenia naskórka. Niespotykana nigdzie indziej, unikatowa forma, w jakiej dostępne są kamienie peelingujące Pierre de Plaisir, sprawi, że odkryjesz niespotykany wcześniej komfort i wygodę wykonywania eksfoliacji martwego naskórka. To innowacyjne rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również ekonomiczne, gdyż jeden kamień peelingujący Pierre de Plaisir wystarcza nawet na kilka lat użytkowania! Jednocześnie przez cały ten czas produkt zachowuje swoje pierwotne właściwości pielęgnacyjne.

Tylko naturalne składniki dla Twojej pełnej satysfakcji

Każdy kamień peelingujący Pierre de Plaisir został w całości wykonany z naturalnej, czystej gliny. W ich składzie nie znajdziesz żadnych chemicznych dodatków, takich jak syntetyczne barwniki czy też aromaty. Pod względem swoich właściwości glina, z której powstają kamienie peelingujące, wykazuje duże podobieństwo do naturalnego pumeksu wulkanicznego. Możesz z powodzeniem zastąpić nimi tradycyjne drogeryjne peelingi, a nawet rękawicę Kessa. Dla pełni Twoje bezpieczeństwa, produkt ten został starannie przebadany dermatologicznie, co potwierdziło, że jest on w pełni przyjazny skórze.

Odkryj swoją cerę na nowo już po pierwszym użyciu

Widoczne gołym okiem pozytywne rezultaty zauważysz już po pierwszym zastosowaniu kamienia peelingującego Pierre de Plaisir. Jego unikatowa, porowata struktura sprawia, że przy jego pomocy skutecznie dogłębnie oczyścisz skórę, a zarazem pozbędziesz się zalegającej na niej warstwy martwego naskórka. Epiderma po takim pielęgnacyjnym zabiegu zachwyci Cię swoją gładkością oraz promiennym wyglądem. Spoglądając w lustro, bez wątpienia dostrzeżesz, że koloryt Twojej cery uległ ujednoliceniu, a oprócz tego skóra jest miękka jak nigdy dotąd.

Ciesz się wygodą użytkowania kamieni peelingujących Pierre de Plaisir

Samo użytkowanie kamieni peelingujących Pierre de Plaisir jest nieporównywalnie wygodniejsze, niż stosowanie konwencjonalnych scrubów w formie żelowej bądź cukrowej. Przede wszystkim forma suchego kamienia nasączonego niewielką ilością mydła przyczynia się do tego, że podczas samego wykonywania peelingu będzie Ci łatwo zachować higieniczną czystość w łazience. Produkt ten nie osypuje się, a także nie przyczynia się do powstawania zachlapań czy też plam. Niewielkie rozmiary i opływowe kształty, jakie posiadają peelingi w kamieniu, sprawiają, że komfortowo układają się one w dłoni, co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Ponadto możesz być pewna, że dzięki swoim walorom estetycznym oraz zróżnicowanej kolorystyce, kamienie będą piękną i oryginalną ozdobą Twojej łazienki.

Podobne produkty:

Pozbądź się suchych skórek i zrogowaciałego naskórka

Mimo swojej delikatności, kamienie peelingujące Pierre de Plaisir wykazują bardzo skuteczne działanie eksfoliujące naskórek. Poza codziennym złuszczaniem cery możesz z powodzeniem wykorzystać je także do obszarów ciała, których pielęgnacja może niekiedy stanowić małe wyzwanie. Jeżeli Twoim problemem są suche skórki, które pojawiają się na twarzy zwłaszcza w okresie zimowym, to peeling skutecznie je usunie. Nawet tak uporczywe problemy skórne, jak rogowacenie epidermy na łokciach, kolanach czy też piętach, nie są przeciwwskazaniem do stosowania kamieni peelingujących Pierre de Plaisir. Wręcz przeciwnie – ich systematyczne stosowanie sprawi, że nawet te problematyczne miejsca staną się na powrót idealnie gładkie.

Kamienie peelingujące Pierre de Plaisir do zadań specjalnych

Poza standardowym działaniem złuszczającym kamienie peelingujące Pierre de Plaisir nadają się również do przeprowadzenie relaksującego masażu całego ciała. Taki relaksujący rytuał pozwoli Ci głęboko się odprężyć, a jednocześnie poprawi koloryt skóry oraz podniesie poziom jej gładkości. Przy pomocy kamienia peelingującego możesz również łatwo i bez wysiłku usunąć plamy z tkanin różnego typu. Jeżeli posiadasz w domu niesfornego kilkulatka, z pewnością docenisz możliwość wykorzystania kamieni do usuwania z dziecięcych rąk trudnych do usunięcia śladów po flamastrach, długopisach czy też kleju. Również takie uporczywe zabrudzenia na skórze jak plamy z trawy, ziemi, atramentu czy też orzechów z łatwością znikają, kiedy zastosujesz na nich peeling w kamieniu.

Ciekawe produkty w tym artykule

Przeczytaj także

Olej konopny – ratunek dla podrażnionej i trądzikowej skóry

Olej konopny – ratunek dla podrażnionej i trądzikowej skóry

Kosmetyki naturalne dla niemowląt i małych dzieci – czy są bezpieczne?

Kosmetyki naturalne dla niemowląt i małych dzieci – czy są bezpieczne?

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany