Wstecz
Rękawica Hammam

Nacomi Rękawica Hammam

14,88 zł
Cena początkowa: 18,60 zł -20%
Najniższa cena w okresie 30 dni, przed promocją: 18,60 zł

Opis

Rękawica Hammam

Wygładza ciało i poprawia krążenie. Skóra po zabiegu jest ujędrniona i elastyczna. Rękawica wraz z czarnym mydłem jest wykorzystywana w marokańskim zabiegu hammam. 

Rękawica KESSA

Rękawica wraz z czarnym mydłem jest wykorzystywana w zabiegu marokańskim hamman. Wykorzystana w umiejętny sposób wygładza ciała i poprawia krążenie. Skóra po zabiegu jest ujędrniona i elastyczna.

Efekt stosowania rękawicy:

  • Złuszcza skórę i usuwa martwy naskórek
  • Poprawia krążenie krwi i zapewnia mikro drenaż
  • Usuwa i zapobiega powstawaniu cellulitowi

Sposób przechowywania: po każdym użyciu należy dokładnie opłukać rękawicę przy użyciu delikatnego środka czyszczącego. Następnie rękawicę wycisnąć i odłożyć do wyschnięcia. Rękawica przeznaczona jest do użytku indywidualnego.

Sposób użycia: Masaż przy użyciu rękawicy wykonywać nie więcej niż dwa razy na tydzień. Najpierw nawilżyć ciało wodą przez około 5 minut, następnie zrobić to samo z rękawicą, wycisnąć ją z nadmiaru wody i masować ciało od dołu w górę (masaż powinno się zawsze wykonywać w kierunku serca) okrężnymi ruchami. To normalne, ze podczas masażu można zobaczyć włókna martwego naskórka i lekkie zaczerwienienie, to znaczy, że zabieg przynosi pożądane efekty. Nie masować zbyt intensywnie w miejscach,  w których skóra jest zbyt wrażliwa.

 

Więcej o zabiegu Hammam możesz przeczytać na naszym Blogu - KLIK!

Pokaż cały opis

Cechy

Termin ważności: nie dotyczy
Kraj producenta: Polska
Opakowanie: papier
Cruelty free: tak

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń