Kategorie

(34 produktów)

Kraj producenta

Naturalne farby do włosów

Naturalne farby do włosów

Marzysz o nowym odcieniu włosów, ale nie chcesz ich niszczyć farbowaniem? Nie chcesz używać chemicznych farb? Jednak nie wyobrażasz sobie wrócić do naturalnego koloru? Próbowałaś czystej henny, ale czujesz, że to dalej nie to? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Wypróbuj oferowane przez nas naturalne farby do włosów. Na pewno będziesz zadowolona z efektu koloryzacji! Naturalna farba sprawdzi się zwłaszcza, jeśli interesuje Cię naturalna kosmetyka. Możesz również jej użyć, gdy żadna farba do tej pory nie spełniła Twoich oczekiwań. Nieważne, czy chcesz użyć farby po raz pierwszy w życiu, czy po prostu zmienić swój dotychczasowy sposób farbowania. Naturalne farby do włosów to świetny sposób na piękny kolor i jednocześnie zdrowe oraz lśniące włosy!

Naturalna farba do włosów, czyli jaka?

Zastanawiasz się, jaka jest różnica między naturalnymi farbami a tradycyjnymi produktami do farbowania? Przede wszystkim, w naszej ofercie znajdziesz tylko łagodne farby do włosów, które nie niszczą struktury włosów. Różnią się więc od zwykłych farb drogeryjnych czy fryzjerskich. Do wyboru masz jednak produkty różnego rodzaju. Przede wszystkim, możesz wybrać ziołowe farby na bazie henny. Są to dopracowane mieszanki sproszkowanych roślin, które nadają włosom wybrany odcień. Gdy zależy Ci na jak najbardziej naturalnym farbowaniu włosów, najlepszym wyborem będą dla Ciebie organiczne farby. Warto wiedzieć, że są one całkowicie ekologiczne w użyciu. Oprócz tego, w ofercie naszego sklepu znajdziesz naturalne farby do włosów do stałej koloryzacji. Najczęściej są one połączeniem naturalnych składników z niewielką ilością chemicznych substancji. W ten sposób farby te są świetną alternatywą dla zwykłych produktów tego typu. Pozwalają one na łagodną koloryzację włosów, a przy tym są na tyle skuteczne, że możesz osiągnąć z nimi wymarzony kolor włosów na stałe.

Bez względu na konkretny rodzaj, naturalne farby są przede wszystkim zdrowe dla włosów. Mają one w swoich składach roślinne substancje, które korzystnie wpłyną na stan Twoich włosów. Nie znajdziesz w nich również amoniaku, przez co są łagodne dla włosów i skóry głowy oraz bezpieczne w użyciu.

Jaką farbę wybrać?

Naturalne farby do włosów mają bardzo dobre opinie wśród kobiet, które świadomie dbają o swój wygląd. Nie wiesz jednak, która naturalna farba będzie dla Ciebie najlepsza? Wybór konkretnego produktu zależy jednak od tego, jaki jest Twój kolor wyjściowy oraz jaki efekt chcesz uzyskać. Ziołowe farbowanie włosów sprawdzi się przede wszystkim wtedy, gdy chcesz nadać włosom intensywny odcień, jednak zbliżony kolorem do Twojego koloru wyjściowego. Podobnie sprawdzi się farba organiczna, która jednocześnie sprawia, że farbowanie włosów jest ekologiczne. Oprócz tego niektóre z farb ziołowych pozwalają na naturalne farbowanie siwych włosów. Jeśli jednak zależy Ci na mocniejszym efekcie, zdecyduj się na naturalną farbę do trwałej koloryzacji. Będzie ona dobrym zastępstwem dla tradycyjnych farb chemicznych. Jednocześnie świetnie sprawdzi się, gdy interesują Cię naturalne farby do siwych włosów, które zapewniają wysoki poziom krycia.

Aby wybrać odpowiedni odcień farby, zapoznaj się dokładnie z opisami konkretnych produktów. W ten sposób uzyskasz informacje, który kolor sprawdzi się przy Twoim wyjściowym odcieniu włosów. Naturalne farby konkretnych producentów mogą różnić się metodą aplikacji czy czasem trzymania mieszanki na włosach. Z tego też powodu, zapoznaj się dokładnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu farby.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń