Kategorie

Wyczyść filtr

Przybory do farbowania i rozjaśniania włosów

Naturalna koloryzacja henną cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ oprócz pięknego koloru zapewnia włosom pielęgnację, wskutek której są one po farbowaniu mocniejsze i zdrowsze. Farbowanie włosów henną w domu wymaga zastosowania kilku dodatkowych akcesoriów, które pomagają przeprowadzić właściwie ten proces krok po kroku i przez to uzyskać pożądane efekty koloryzacji. Wszystkie te przybory do farbowania włosów ziołowymi farbami dostaniesz w naszym sklepie!

Termometr do henny – bez niego ani rusz!

Ziołowe farby do włosów są najczęściej dostępne w formie proszku, który należy wymieszać z wodą o odpowiedniej temperaturze. Każdy odcień farby wymaga zastosowania wody o innej temperaturze, dlatego termometr jest tutaj wręcz niezbędny. My proponujemy Ci specjalne termometry do farb, które niezawodnie wskażą temperaturę w przedziale od 0 do 100 stopni!

Pędzel do nakładania farby – dla idealnie równego efektu farbowania!

Pędzla do koloryzacji używa każda profesjonalna fryzjerka, dlatego warto stosować go także podczas farbowania włosów w domu. Pędzel pomaga dokładnie wymieszać farbę, a także nałożyć ją precyzyjnie na wszystkie włosy. Dzięki temu można liczyć na równomierny efekt farbowania – jak z salonu fryzjerskiego.

Wygodny zestaw do koloryzacji

Jeśli często farbujesz włosy sama w domu, przyda Ci się komplet niezbędnych akcesoriów do farbowania. Takie zestawy znajdziesz w naszym sklepie, a każdy z nich zawiera najważniejsze przybory do przygotowania farby, a potem jej nakładania na włosy. W zestawach znajdują się np.: miseczka do mieszania farby, specjalny pędzel ułatwiający rozprowadzanie farby na włosach, miarka do odmierzania wody, czy peleryna osłaniająca ramiona podczas farbowania.

Naturalne preparaty do domowej koloryzacji

W naszym sklepie możesz również kupić specjalistyczne preparaty naturalne przydatne podczas domowego farbowania włosów. Jeśli interesuje Cię rozjaśnianie włosów farbowanych, polecamy Ci naturalny i nieinwazyjny zestaw do rozjaśniania, który pozwoli Ci rozjaśnić włosy nawet o 3 tony bez niszczenia ich i bez przesuszania. Być może przyda Ci się też bezpieczna dla skóry i oparta na roślinnych ekstraktach emulsja utleniająca do aktywacji barwnika w farbach, albo naturalna mascara do tuszowania odrostów, która zawiera wyciągi roślinne wzmacniające włosy.

Dzięki specjalnym akcesoriom farbowanie henną jest dziecinnie łatwe. W naszym sklepie znajdziesz również wiele naturalnych preparatów do pielęgnacji włosów po farbowaniu, które pomogą Ci cieszyć się pięknym kolorem i mocnymi włosami jeszcze dłużej!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń