Kategorie

Wyczyść filtr

Przybory do farbowania i rozjaśniania włosów

Wszystkie niezbędne akcesoria do farbowania włosów ziołowymi farbami oraz hennami dostaniesz w naszym sklepie! Dowiedz się więcej czego potrzebujesz.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Naturalna koloryzacja henną cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ oprócz pięknego koloru zapewnia włosom pielęgnację, wskutek której są one po farbowaniu mocniejsze i zdrowsze. Farbowanie włosów henną w domu wymaga zastosowania kilku dodatkowych akcesoriów, które pomagają przeprowadzić właściwie ten proces krok po kroku i przez to uzyskać pożądane efekty koloryzacji.

Termometr do henny – bez niego ani rusz!

Ziołowe farby do włosów są najczęściej dostępne w formie proszku, który należy wymieszać z wodą o odpowiedniej temperaturze. Każdy odcień farby wymaga zastosowania wody o innej temperaturze, dlatego termometr jest tutaj wręcz niezbędny. My proponujemy Ci specjalne termometry do farb, które niezawodnie wskażą temperaturę w przedziale od 0 do 100 stopni!

Pędzel do nakładania farby – dla idealnie równego efektu farbowania!

Pędzla do koloryzacji używa każda profesjonalna fryzjerka, dlatego warto stosować go także podczas farbowania włosów w domu. Pędzel pomaga dokładnie wymieszać farbę, a także nałożyć ją precyzyjnie na wszystkie włosy. Dzięki temu można liczyć na równomierny efekt farbowania – jak z salonu fryzjerskiego.

Wygodny zestaw do koloryzacji

Jeśli często farbujesz włosy sama w domu, przyda Ci się komplet niezbędnych akcesoriów do farbowania. Takie zestawy znajdziesz w naszym sklepie, a każdy z nich zawiera najważniejsze przybory do przygotowania farby, a potem jej nakładania na włosy. W zestawach znajdują się np.: miseczka do mieszania farby, specjalny pędzel ułatwiający rozprowadzanie farby na włosach, miarka do odmierzania wody, czy peleryna osłaniająca ramiona podczas farbowania.

Naturalne preparaty do domowej koloryzacji

W naszym sklepie możesz również kupić specjalistyczne preparaty naturalne przydatne podczas domowego farbowania włosów. Jeśli interesuje Cię rozjaśnianie włosów farbowanych, polecamy Ci naturalny i nieinwazyjny zestaw do rozjaśniania, który pozwoli Ci rozjaśnić włosy nawet o 3 tony bez niszczenia ich i bez przesuszania. Być może przyda Ci się też bezpieczna dla skóry i oparta na roślinnych ekstraktach emulsja utleniająca do aktywacji barwnika w farbach, albo naturalna mascara do tuszowania odrostów, która zawiera wyciągi roślinne wzmacniające włosy.

Dzięki specjalnym akcesoriom farbowanie henną jest dziecinnie łatwe. W naszym sklepie znajdziesz również wiele naturalnych preparatów do pielęgnacji włosów po farbowaniu, które pomogą Ci cieszyć się pięknym kolorem i mocnymi włosami jeszcze dłużej!

Więcej o hennowanie włosów dowiesz się z naszego poradnika: Henna do włosów – tak, czy nie?

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń