Kategorie

Marka

Kraj producenta

Naturalne odżywki do włosów

Strona 1 z 4

Twoje włosy są zniszczone, matowe i łamliwe? A może nadmiernie wypadają lub szybko się przetłuszczają? Rozwiązaniem Twoich problemów będzie z pewnością dobrze dobrany szampon, ale jeszcze bardziej przyda Ci się odpowiednia odżywka do włosów. To właśnie odżywki do włosów, balsamy i maski mają największe właściwości regenerujące, naprawcze i upiększające włosy, dlatego warto je stosować regularnie. My proponujemy Ci naturalne odżywki do włosów, które dzięki zawartym w nim roślinnym składnikom w sposób delikatny i skuteczny przywrócą Twoim włosom siłę i blask.

Poznaj największe zalety naturalnych odżywek do włosów!

W naszym sklepie znajdziesz naturalne odżywki do włosów, które w większości przypadków składają się niemal wyłącznie ze składników organicznych np. naturalnych olejów, wyciągów z roślin i ziół, naturalnych glinek itp. Produkty te zwykle nie zawierają olejów mineralnych, parafiny czy silikonów, a więc tych wszystkich składników, jakimi charakteryzują się zwykłe odżywki drogeryjne. Składniki te z jednej strony potrafią dość szybko wygładzić włosy, ale niestety bardzo trudno je potem z nich usunąć. Właśnie dlatego po dłuższym stosowaniu zwykłych odżywek odczuwasz wyraźne przeciążenie włosów, które coraz szybciej się przetłuszczają. Częstym skutkiem ubocznym stosowania przeładowanych chemią kosmetyków do włosów jest także podrażnienie skóry głowy, która swędzi i piecze nawet w kilka godzin po jej umyciu.
Naturalne odżywki do włosów, podobnie jak naturalne szampony, zwykle nie zawierają również sztucznych barwników i substancji zapachowych, a więc nie tylko nie obciążają włosów, ale tym bardziej nie podrażniają skóry. Przy tym są bardzo skuteczne, ponieważ zawarte są w nich specjalne kompozycje ekstraktów roślinnych mają doskonałe właściwości pielęgnacyjne np. odżywcze, regenerujące, nawilżające, a często także lecznicze.

Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę odżywki!

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy kosmetyki do włosów w różnych formach do wyboru. Do codziennego stosowania świetnie sprawdza się odżywka do włosów w sprayu lub odżywka do włosów bez spłukiwania. Dla włosów potrzebujących intensywniejszej kuracji lepszy będzie balsam, odżywka do spłukiwania lub maska. Mamy też specjalne preparaty do wcierania w skórę głowy, głównie na wypadające i słabe włosy oraz działające leczniczo na łojotok i łupież.

Wybierz dla siebie naturalną odżywkę i przekonaj się, jak zmienią się Twoje włosy pod wpływem naturalnych substancji!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń