Lista produktów  Cosnature

Cosnature to doskonały stosunek jakości do ceny! Naturalnie i skutecznie oraz w przyjaznych cenach. Przyjemne owocowe składy i zapachy.

Niemiecka marka Cosnature oferuje najwyższej jakości kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, których jakość potwierdzają liczne certyfikaty i niezależne testy.


Wszystkie produkty Cosnature posiadają certyfikat NaTrue – co oznacza że ich składy nie zawierają sztucznych barwników, wazeliny, silikonów, parabenów, PEG-ów, olejów mineralnych ani syntetycznych zagęstników, są wolne od etanoloamin, SLS,SLES i EDTA. Nie mają też w swoim składzie substancji pochodzenia zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowanie jest w 100% biodegradowalne. Wszystkie kosmetyki są produktami wegańskimi.


Wiele z produktów Cosnature otrzymało w testach Fundacji Warentest i Öko-Test, znaki "bardzo dobre" i "dobre", co dodatkowo potwierdza ich jakość.


Składy wszystkich produktów Cosnature zawierają wyłącznie składniki z upraw ekologicznych. Są łagodne dla skóry i przebadane dermatologicznie. Doskonale wspierają codzienną pielęgnację skóry i włosów, mają przyjemne, owocowe zapachy i rewelacyjny stosunek ceny do jakości produktów.


 


Kraj produkcji: Niemcy


Certyfikaty: Natrue, Vegan


Testowane na zwierzętach: nie

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń