Kategorie

Wyczyść filtr

Ceramiczne miski do masek i mydelniczki

W tej kategorii polecamy ceramiczne miski do maseczek. Jest to wygodny sposób na robienie domowych masek. Miski mogą służyć również jako mydelniczki oraz talerze na biżuterie.

Czytaj więcejCzytaj mniej

Tworzenie domowych maseczek pozwala nam na samodzielne decydowanie odnośnie użytych składników i ich proporcji. Każda cera może inaczej reagować na dany składnik aktywny i nawet najbardziej polecany kosmetyk może być dla nas niekorzystny bądź może nas uczulić jeden ze składników zawartych w danym produkcie. Na naszym blogu zamieszczamy wiele przepisów na domowe maseczki, a od teraz w naszym sklepie dostępne są piękne ceramiczne miski do maseczek. Jeżeli kiedykolwiek robiłaś domową maseczkę do włosów czy też twarzy, na pewno zdajesz sobie sprawę z wygody posiadania specjalnej miski do mieszania składników. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, miseczki odnajdą się w każdej łazience i możemy je trzymać wygodnie „pod ręką”.

Ceramiczne talerze na biżuterie

Jeżeli znasz problem wiecznie walających się kolczyków, pierścionków bądź innej biżuterii, to jest odpowiedź na Twoje problemy. Piękne miski i talerze mogą posłużyć jako miejsce do przechowywania biżuterii, którą musimy codziennie ściągać przez zabiegiem pielęgnacyjnym, kąpielą bądź też przed spaniem. Miseczka nie zajmie wiele miejsca, jednak zmieszczą się na niej cenne dla nas ozdoby.

Ceramiczna mydelniczka

Do przechowywania w łazience mydła w kostce, ale i również innych produktów w kostce, niezbędna jest mydelniczka. Zapomnij o tandetnych, plastikowych mydelniczkach i postaw na piękną, ceramiczną mydelniczek. Każda z nich jest ręcznie robiona, co sprawia że posiadają unikalny wygląd i styl.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń