Kategorie

Wyczyść filtr

Naturalne kremy do pielęgnacji dłoni

W tej kategorii znajdziesz bogaty katalog różnych kremów do pielęgnacji skóry dłoni, które łączy jedna wspólna cecha: ich receptury oparto na składnikach pochodzenia naturalnego i jednocześnie ograniczono do minimum ilość sztucznych i drażniących skórę substancji, takich jak konserwanty, czy syntetyczne aromaty i barwniki. 

Czytaj więcejCzytaj mniej

Naturalne kremy do rąk – jak zadbają o Twoje dłonie?

Wypróbuj naturalne kremy do rąk, które dzięki wysokiej zawartości naturalnych olejków oraz ekstraktów z roślin i ziół, skutecznie likwidują szorstkość, przebarwienia, a także oznaki starzenia się skóry dłoni. Poza tym proponowane przez nas naturalne kremy do rąk mają przeróżne właściwości i działanie. Wśród nich znajdziesz między innymi:

  • Kremy ochronne do rąk – są one niezbędne podczas zimy, ale niektórzy potrzebują ich przez cały rok. Oprócz substancji odżywczych, nawilżających i łagodzących zawierają naturalne substancje tworzące na skórze niewidzialny film chroniący ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Do takich substancji zalicza się np. masło Shea oraz wosk pszczeli.
  • Kremy nawilżające do rąk – służą do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Zawierają zwykle naturalne oleje lub glicerynę, które chronią skórę przed utratą wilgoci, ale także składniki roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę.
  • Kremy do rąk odżywcze i regenerujące – to koło ratunkowe dla bardzo zniszczonych i szorstkich dłoni. Zwykle zawierają w sobie najcenniejsze oleje roślinne (jojoba, sezamowy, z awokado, wiesiołka, oliwę z oliwek itp.), a także witaminy (np. E i A), miód i ekstrakty roślinne o działaniu regenerującym.
  • Odmładzające kremy do rąk – należy po nie sięgnąć najpóźniej po 45. roku życia, gdy na skórze dłoni widoczne zaczynają być pierwsze objawy starzenia: przebarwienia, wiotczenie i przesuszenie. Zwykle zawierają one w sobie kwas hialuronowy oraz naturalne oleje i masła o działaniu silnie nawilżającym i wygładzającym, naturalne substancje przywracające jędrność (np. naturalny kolagen), a także ekstrakty z ziół o działaniu wybielającym np. z rumianku.
  • Kremy specjalistyczne do rąk – są to naturalne kremy o działaniu leczniczym, ukierunkowane na likwidację konkretnych problemów ze skórą dłoni takich jak popękana skóra dłoni, przemrożenia, zmiany pigmentacyjne, ekstremalnie przesuszona i podrażniona skóra dłoni, łuszcząca się skóra dłoni.

Oczekiwany efekt pielęgnacyjny osiągniesz, gdy naturalny krem do rąk będziesz stosować regularnie, co najmniej raz dziennie. Specjaliści zalecają jednak, by krem nawilżająco-ochronny nakładać nawet kilka razy w ciągu dnia, po każdym umyciu rąk.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń