Kategorie

Marka

Kraj producenta

Cena

7 - 41 zł

Naturalne pasty do zębów

Naturalne pasty do zębów

Pasta do zębów to produkt, który bez wątpienia znajduje się w każdej łazience. Codziennie stosowana, ma za zadanie dbać o czystość i zdrowie jamy ustnej. Czy na pewno jednak zapewniasz swoim zębom to, co najlepsze? A może nie zwracasz zupełnie uwagi na skład swojej pasty do zębów? Czas to zmienić! W ofercie Triny.pl znajdziesz szeroki wybór past do zębów o zdrowym składzie. Zaufaj więc mocy naturalnych substancji i wybierz najlepszą dla siebie pastę do zębów!

Rodzaje past do zębów

Pasty do zębów możemy podzielić przede wszystkim na te zawierające oraz niezawierające fluoru. Choć fluor powszechnie stosowany jest jako substancja wzmacniająca szkliwo, tak obecnie budzi on wiele kontrowersji. Liczne doniesienia naukowe głoszą, że nadmiar fluoru może przyczyniać się do rozwoju niektórych chorób. Oprócz tego tradycyjne pasty zawierające fluor, najczęściej wzbogacane są innymi substancjami, które również nie są korzystne dla zdrowia. Dlatego najlepszym wyborem będzie stosowanie naturalnej pasty bez fluoru! Naturalna pasta do zębów jest całkowicie bezpieczna, a zawarte w niej substancje skutecznie dbają o higienę jamy ustnej. Co więcej, bogactwo naturalnych składników pomaga uporać się z niektórymi dolegliwościami, takimi jak: nadwrażliwość zębów, krwawienie dziąseł czy nieświeży oddech.

Naturalna pielęgnacja jamy ustnej

Naturalne pasty do zębów to bogactwo ekstraktów roślinnych i innych naturalnych dodatków. Wśród najczęściej stosowanych są: szałwia, cedr, goździk, mięta, rozmaryn czy eukaliptus. Ekstrakty roślinne dobierane są w taki sposób, aby tworzyły mieszankę składników zapewniających odpowiednią czystość jamy ustnej. Dodatkowo, rośliny te odkażają i łagodzą stany zapalne. Składniki mineralne zapewniają z kolei naturalne glinki mineralne, które również są w naturalnych pastach do zębów. Często zdrowe pasty do zębów wzbogacane są nawilżaczami, na przykład: kwasem hialuronowym czy aloesem. Dzięki temu są one niezwykle łagodne dla wrażliwych dziąseł. Oczywiście to tylko kilka przykładów dobroczynnych składników, jakie dodaje się do naturalnych past.

W naszej bogatej ofercie produktów do higieny jamy ustnej znajdziesz takie, które sprostają Twoim konkretnym potrzebom. Szeroki wybór sprawia, że możesz bez problemu przejść na naturalną pielęgnację jamy ustnej. Nieważne więc, czy masz kłopot z osadem i kamieniem nazębnym, dokucza Ci nadwrażliwość zębów czy też chcesz uzyskać mocny efekt świeżości. Na pewno znajdziesz pastę idealną dla siebie! Dodatkowo, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, może zainteresować Cię ekologiczna pasta do zębów. Nie tylko zadbasz o swoje zęby, ale także o środowisko naturalne!

Naturalne wybielanie zębów

Chcesz stosować naturalne pasty do zębów, a jednocześnie zależy Ci na efekcie wybielenia zębów? Jest to możliwe! W ofercie naszych produktów znajdziesz także wybielające pasty do zębów. Ranking popularności otwiera niewątpliwie czarna pasta z węglem aktywnym. Mimo jej ciemnego koloru pasta ta świetnie usuwa wszelki osad nazębny i mocno wybiela zęby. Jednocześnie nie niszczy szkliwa, przez co jest bezpieczna w użyciu. Do innych substancji naturalnie wybielających zęby należą: enzymy mleka, ekstrakt z papai czy krzemionka. Pasty, które zawierają te składniki, również są dostępne w Triny.pl. Dlatego, gdy decydujesz się na naturalną pastę do zębów, nie musisz rezygnować z białych zębów! Przeciwnie, to właśnie za pomocą naturalnych substancji, osiągniesz najlepsze i najtrwalsze efekty. A wszystko to bezpiecznie i w zgodzie z naturą!

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń