Kategorie

Marka

Kraj producenta

Naturalne pasty do zębów

Pasta do zębów to produkt, który bez wątpienia znajduje się w każdej łazience. Codziennie stosowana, ma za zadanie dbać o czystość i zdrowie jamy ustnej. Czy na pewno jednak zapewniasz swoim zębom to, co najlepsze? A może nie zwracasz zupełnie uwagi na skład swojej pasty do zębów? Czas to zmienić! W ofercie Triny.pl znajdziesz naturalne pasty do zębów o zdrowym składzie. Zaufaj więc mocy naturalnych substancji i wybierz najlepszą dla siebie pastę do zębów!

Rodzaje past do zębów

Pasty do zębów możemy podzielić przede wszystkim na te zawierające oraz niezawierające fluoru. Choć fluor powszechnie stosowany jest jako substancja wzmacniająca szkliwo, tak obecnie budzi on wiele kontrowersji. Liczne doniesienia naukowe głoszą, że nadmiar fluoru może przyczyniać się do rozwoju niektórych chorób. Oprócz tego tradycyjne pasty zawierające fluor, najczęściej wzbogacane są innymi substancjami, które również nie są korzystne dla zdrowia. Dlatego najlepszym wyborem będzie stosowanie naturalnej pasty bez fluoru! Naturalna pasta do zębów jest całkowicie bezpieczna, a zawarte w niej substancje skutecznie dbają o higienę jamy ustnej. Co więcej, bogactwo naturalnych składników pomaga uporać się z niektórymi dolegliwościami, takimi jak: nadwrażliwość zębów, krwawienie dziąseł czy nieświeży oddech.

Naturalna pielęgnacja jamy ustnej

Naturalne pasty do zębów to bogactwo ekstraktów roślinnych i innych naturalnych dodatków. Wśród najczęściej stosowanych są: szałwia, cedr, goździk, mięta, rozmaryn czy eukaliptus. Ekstrakty roślinne dobierane są w taki sposób, aby tworzyły mieszankę składników zapewniających odpowiednią czystość jamy ustnej. Dodatkowo, rośliny te odkażają i łagodzą stany zapalne.
Składniki mineralne zapewniają z kolei naturalne glinki mineralne, które również są w naturalnych pastach do zębów. Często zdrowe pasty do zębów wzbogacane są nawilżaczami, na przykład: kwasem hialuronowym czy aloesem. Dzięki temu są one niezwykle łagodne dla wrażliwych dziąseł. Oczywiście to tylko kilka przykładów dobroczynnych składników, jakie dodaje się do naturalnych past.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń