Kategorie

Marka

Kraj producenta

Naturalne peelingi i scruby do ciała

Strona 1 z 4

Naturalne peelingi i scruby do ciała

Naturalne peelingi i scruby do ciała to doskonała propozycja dla każdej osoby, która lubi w trakcie swojej pielęgnacji skóry korzystać z roślinnych, bezpiecznych produktów. Szeroki asortyment dostępnych kosmetyków gwarantuje, że każda zainteresowana osoba znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Efekty korzystania z peelingów

Regularne stosowanie naturalnych peelingów sprawi, że skóra stanie się gładka i jędrna. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z cellulitem. Drobinki masujące skutecznie ścierają martwy naskórek, sprawiając, że nałożone następnie na skórę balsamy lub inne kosmetyki wchłaniają się i działają ze wzmacnianą siłą. Naturalny skład peelingów gwarantuje nam bezpieczeństwo podczas stosowania oraz eliminuje ryzyko pojawienia się podrażnień czy alergii. Korzystając z kosmetyków naturalnego pochodzenia, możemy być pewni, że dbamy jednocześnie o nasze środowisko!

Peelingi do ciała cukrowe i solne

Najpopularniejszymi wersjami peelingów są te posiadające w składzie drobinki soli lub cukru. Składniki te są całkowicie naturalne i świetnie sprawdzają się podczas codziennej pielęgnacji. W zależności od potrzeb możemy wybierać wersje drobno lub gruboziarniste, których użytkowanie i efekty będą odmienne. W przypadku skóry bardziej wrażliwej zalecane są delikatne produkty, które łagodnie będą masowały ciało. Jeśli zmagamy się z mocnym cellulitem, warto wybrać produkty gruboziarniste, które zagwarantują nam odczuwalne pobudzenie skóry. Wybierając kosmetyk dla siebie, zwróćmy uwagę również na składniki dodatkowe, które mogą mieć działanie stymulujące, wygładzające czy nawilżające.

Jak często stosować peelingi do ciała?

Peelingi warto wykonywać regularnie 2-3 razy w tygodniu. Jeśli stosujemy produkty drobnoziarniste można, czynność tę powtarzać częściej. Warto w trakcie ustalania częstotliwości zabiegów posiłkować się również zaleceniami producenta. W ten sposób zyskamy pewność, że sposób użytkowania kosmetyku przyniesie oczekiwane rezultaty.

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń