Filtrowanie

Cena

10 - 47 zł

Zaawansowane szukanie

Rodzaj kremu

Lista produktów  Bioline

Misją marki Bioline jest tworzenie kosmetyków wolnych od chemii i syntetycznych składników, przyjaznych środowisku naturalnemu i zwierzętom. Marka posiada obecnie w swojej ofercie ok. 65 produktów.

Kosmetyki Bioline to przede wszystkim wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów. To też kosmetyki tworzone z myślą o najmłodszych – niemowlętach i małych dzieciach, których skóra wymaga szczególnie delikatnej pielęgnacji.

Kosmetyki Bioline tworzone są na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego, w tym składników certyfikowanych przez ECOCERT. Nie zawierają syntetycznych barwników, substancji zapachowych, parabenów, parafiny, SLS-ów. Nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, co potwierdza certyfikat VIVA! Dla Wegan i Wegetarian.

Oferta Bioline to wysokiej jakości oleje i hydrolaty roślinne, mydła Aleppo, kremy i sera do twarzy, peelingi, szampony i płyny do mycia ciała. To także ekskluzywne świece do masażu, naturalne glinki oraz eliksiry do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Oferta Bioline skierowana jest do wszystkich – kobiet, mężczyzn i dzieci z różnymi potrzebami i wymaganiami. Zapewnia kompleksową, naturalną i wyjątkową pielęgnację.

Certyfikaty:
- składniki kosmetyków certyfikowane przez ECOCERT
- VIVA! Dla Wegetarian i Wegan

Nagrody:
- wyróżnienie tytułem Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii kosmetyki naturalne

Testowane na zwierzętach: nie
Kraj produkcji: Polska

Więcej

został dodany do Twojej listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń